Zapraszamy w niedzielne (przed) południe na spotkanie ze sceną teatralną w Arenie Gliwice. Do uczestnictwa zachęcamy nie tylko dzieci ale i całe rodziny!

Część 1 – kabaretowe widowisko dla dzieci – Cyrk Partolini – godz. 11.00

Cyrk Partolini to jedyne w Polsce ( i zapewne na świecie) widowisko kabaretowe dla dzieci.

Całe przedstawienie pełne jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przez ponad godzinę, młody widz zapozna się nie tylko ze sztuka sceniczną ale i doświadczy pełnowartościowej zabawy, połączonej z interaktywnymi zabawami. Nie zapominamy także o tym, co najważniejsze: o nauce przez zabawę.

Dzieci staną przed wielkim wyzwaniem jakim jest np.  utrzymanie higieny zębów czy współpraca w zespole. Wszystko po to, by pokonać wielką bakterię, która tylko czyha na wielki kąsek słodkości.

Cyrk Partolini jest nie tylko jedyny w swoim rodzaju ale także i… magiczny. Poznacie prawdziwego magika, który dzięki prawdziwej magii “spróbuje” zaczarować swój kapelusz, a co z niego wyjdzie? Tego nie wie nikt.

Czy będą także tresowane zwierzęta? Oczywiście, że tak! Co to byłby za cyrk, bez wspaniałego tańca trzech skocznych małpek. Mało? Proszę bardzo! Na własne oczy zobaczycie profesjonalny, przygotowany przez największych (choć nie najlepszych 🙂 ) choreografów w kraju – taniec flamingów w stylu disco.

Rodzina Partolini przygotowała dla Was, ponad godzinę wspaniałej zabawy! Tutaj nie jest jak w normalnym cyrku. Tutaj nie wszystko się może udać. Tylko w Cyrku Partolini takie rzeczy są możliwe!

 <godz. 12.00 – 12.30 – przerwa>

Część 2  – spektakl muzyczny „Włosy na błysk czyli Grease” – godz. 12.30

To spektakl , który powstał w wyniku warsztatów musicalowych organizowanych przez Teatr im. Adama Mickiewicza. Warsztaty prowadzone były przez artystów Teatru Muzycznego Wit-Wit z Gliwic. 22 -osobowa grupa cieszyńskiej młodzieży w ciągu zaledwie 5 dni zbudowała przedstawienie muzyczne oparte na głośnym musicalu „Grease”, który przenosi widzów w szalone lata 50 – te!

„Grease” to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton – John. Jeden z najbardziej dochodowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu). „Włosy na błysk” to historia miłosnych perypetii dwojga nastolatków: Sandy i Danego, osadzona w realiach amerykańskiej szkoły średniej. W przedstawieniu nie zabraknie zatem brylantyny, przystojnych młodzieńców w czarnych skórach, oraz dziewcząt należących do klubu „różowych dam”. Do tego znakomite piosenki i układy choreograficzne.

Serdecznie zapraszamy!

– – – – – – – – – – – –

Bilety dostępne w kasie (przy bocznym wejściu C) TYLKO przed spektaklem.

– – – – – – – – – – – –

niedziela, 28.04.19

godz. 11.00

Bilety: dzieci 5 zł, dorośli 10 zł, seniorzy 5 zł

sala przeszklona tzw. Akwarium