Po raz drugi mieszkańcy Śląska i całej Polski wystartują w tym ekscytującym wydarzeniu. Czy druga edycja Runmageddonu powtórzy sukces pierwszej? To okaże się 11 i 12 lipca 2020 r.

Sukces wydarzenia 2019 roku zachęcił organizatora Runmageddonu do ponownej organizacji ekstremalnego biegu z przeszkodami w Gliwicach po raz drugi… Będzie to dwudniowy event nasycony atrakcjami.

Chętni sprawdzą się w nocnej formule biegu oraz w nowej serii „Challenge”. Uczestnicy będą mogli wybierać spomiędzy sześciu formuł: dla dorosłych, młodzieży, dzieci i całych rodzin.

Debiutanci poznają smak ekscytującego sportu, pokonując dystans Intro (3 km i 15 przeszkód).

Osoby, które szukają większych sportowych wyzwań, mogą zapisać się do udziału w Rekrucie, czyli 6-kilometrowym biegu z 30 przeszkodami. Rekrut to formuła najczęściej wybierana przez Runmageddończyków.

Młodzież w wieku 12-15 lat będzie mogła zmierzyć się na trasie o długości dwóch kilometrów z 15 przeszkodami, a dla dzieci (4-11 lat) przygotowany będzie jednokilometrowy Runmageddon Kids z 10 przeszkodami.

Ponadto, po raz drugi w Gliwicach udział w Runmageddonie będą mogły wziąć całe rodziny. Zamiast spędzać sobotę w domu przed telewizorem czy komputerem, dorośli i dzieci zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy na 2-kilometrowej trasie Formuły Family najeżonej 15 przeszkodami

W zeszłorocznym Runmageddonie wzięło udział około 5 tys. startujących. Ten event wyjątkowo spodobał się Runmageddończykom. Trasa nie była trudna, ale za to bardzo urozmaicona.  Arena zachwyciła uczestników. Stwierdziliśmy, że to dobry pomysł, by jeszcze raz odtworzyć te emocje. Choć z pewnością w tym roku zaskoczymy startujących czymś nowym, bo w końcu Runmageddon lubi zaskakiwać. – mówi dyrektor eventu Jacek Parol.

Nowością Runmageddonu Arena Gliwice 2020 będzie gwarantująca mocne wrażenia formuła Nocnego Rekruta.

Pierwszy raz w tej lokalizacji będzie można pokonać dystans 6 kilometrów z 30 przeszkodami tuż po zmierzchu.

Startujący będą mogli też podjąć decyzję, czy chcą wziąć udział w serii „Open” – dla wszystkich, gdzie za każdą niepokonaną przeszkodę wykonać należy 25 karnych burpees’ów, czy wolą ścigać z najlepszymi w serii „Elite”.

Od 2020 roku uczestnicy będą mieć też do wyboru trzecią opcję startu pt.:„Challenge”. Nowa seria jest dedykowana osobom, które chcą sprawdzić się na przeszkodach dla zawodowych biegaczy OCR, ale na nieco odmiennych zasadach.

Miasto Gliwice zaprasza!

Kontakt z biurem organizatora: Karina Cywińska +48 698 555 835 | karina.cywinska@runmageddon.pl

Więcej informacji na stronie runmageddon.pl

Opublikowany przez Runmageddon Poniedziałek, 10 lutego 2020

INFORMACJE

11-12.07.2020