Święto Zakochanych to dzień szczególny – każda restauracja, pub a także kino, wypełnione są po brzegi parami, które celebrują najpiękniejsze uczucie na świecie – łączącą ich miłość.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE – NIEZBĘDNIK UCZESTNIKA znajdziecie tutaj:

Roztańczone Walentynki – Niezbędnik Uczestnika + harmonogram

Muzyka taneczna w Polsce w ostatnich latach podbija serca Polaków ze zdwojoną siłą. Na Walentynkowy wieczór organizatorzy przygotowali prawdziwe petardy, które skradną serca nie tylko zakochanych ale i singli, którzy uwielbiają dobrze się bawić. Na scenie Areny w ramach ,Roztańczonych Walentynek pojawią się:

  • Piękni i Młodzi
  • C-Bool
  • Miły Pan
  • Daj to Głośniej
  • Long & Junior
  • Mejk
  • One Winner

Wydarzenie poprzedni niezwykły set jedynego polskiego rezydenta 90 Festival – DJ’a Marco.

Taki skład zwiastuje największe hity ostatnich lat i miesięcy! Piękni i Młodzi z ,,Niewiarą” czy najnowszym ,,Długa noc”, Daj to Głośniej z kasowym ,,Mama ostrzegała” a C-Bool zabierze nas w podróż po najlepiej słuchanych hitach w polskich rozgłośniach radiowych takich jak ,,Never go Away czy ,,La la Love”. Nie zabraknie również jednego z najgłośniejszych kawałków 2019 roku, czyli ,,Królowej” w wykonaniu Miłego Pana oraz śląskiego duetu Long&Junior z hitami ,,Kolorowa sukienka” oraz ,,Tańcz tańcz tańcz”.

Na uczestników oprócz muzycznej dawki wrażeń będą czekały konkursy specjalne z nagrodam

Kontakt z biurem organizatora: tel: 535 660 070, rafal@bardziejkreatywni.com

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

Informacja organizatora:

„Ronnie Ferrari odwołał WSZYSTKIE zaplanowane na luty koncerty. Początkowo obecność w Gliwicach miała być niezagrożona, ale z przyczyn totalnie niezależnych od nas, obecność podczas Roztańczone Walentynki Artysta również odwołał. Powodem stan zdrowia. Załączamy screen oficjalnego oświadczenia, którym Artysta posługuje się w kontakcie z fanami oraz Organizatorami koncertów”.

14.02.2020

19.00-2.00

Mała Arena