Rigging Conference

Już w dniach 19-20 lutego odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona riggingowi i bezpieczeństwu w branży estradowej.

Pretekstem do spotkania jest ukazanie się Międzynarodowego Kodeksu Dobrych Praktyk w zakresie riggingu Estradowego (ICoPER- International Code of Practice In Entertainment Rigging). Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników firm realizujących profesjonalnie oświetlenie, nagłośnienie, multimedia i rigging, kierowników technicznych obiektów i zarządców aren.

Pierwszy dzień pełen będzie debat u dyskusji, zorganizowane zostanie „rigging clinic” – spotkanie z ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie wasze pytania, wyjaśnią co i jak robić, pokażą jak mądrze i skutecznie pracować. Spotkanie będzie trwało 1,5 godziny, udział w nim wezmą Bill Sapsis, Roy Schilderman i Chris Higgs.

Drugi dzień to szczypta rywalizacji w postaci zawodów riggerskim, Rigging Games, w ramach których riggerzy i technicy będą współzawodniczyć między sobą w kolejnych dyscyplinach, sprawdzając swoje umiejętności i wiedzę.

Szczegóły programu na stronie www.riggingconference.pl

Rejestracja mailowa: foh@fundacjafoh.pl

Koszt dla uczestników do 10 lutego – 200 PLN.

Konferencja będzie tłumaczona na język polski.