Koszykarze, do boju! Przed Wami turniej Remondis Streetball Challenge 2021. Szykujcie się na pełną rywalizacji rozgrywkę, walkę o zwycięstwo i przede wszystkim dobrą zabawę!

Zasady: 

Jest to turniej skierowany dla amatorów powyżej 16 roku życia. Składy są 3 osobowe, z maksymalną liczbą 2 zawodników rezerwowych. Uczestnictwo w każdym z turniejów jest bezpłatne. Zespoły mają możliwość zgłoszenia się do wszystkich turniejów. Do turnieju finałowego awansują 4 najlepsze drużyny wyłonione podczas trzech turniejów kwalifikacyjnych.

Kiedy?

W trakcie wydarzenia odbędą się 3 turnieje i finał:

  • I turniej: 25 lipca, rozpoczęcie: 9:00
  • II turniej: 1 sierpnia, rozpoczęcie: 9:00
  • III turniej: 22 sierpnia, rozpoczęcie: 9:00
  • FINAŁ: 29 sierpnia, rozpoczęcie: 9:00

Nagrody

Drużyny, które zajmą miejsca na podium (I-III) podczas rozgrywek eliminacyjnych otrzymają upominki, Dla trzech najlepszych drużyn całego turnieju przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane przez Sponsora rozgrywek – firmę Remondis.

Jak zgłosić drużynę?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (linki do poszczególnych formularzy powyżej). Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu turnieju, regulaminu boiska sportowego oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  2. Potwierdź uczestnictwo w turnieju najpóźniej na 7 dni przed ich organizacją.

Formalności: 

Regulamin: KLIKNIJ TUTAJ

Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Osoby poniżej 17 roku życia muszą przedstawić zgodę osoby dorosłej na udział i być pod jej opieką w trakcie trwania rozgrywek.

INFORMACJE

25.07, 1.08, 22.08, FINAŁ: 29.08

Summer Arena - tereny zewnętrzne Areny Gliwice