Niepokorny pieśniarz i głos pokolenia nazywany „bardem Solidarności”, który legendą stał się jeszcze za życia.

Jacka Kaczmarskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Prozaik, muzyk, a co najważniejsze – świetny poeta, który w trakcie swojej kariery napisał około 600 wierszy! Część z nich poświęcona tematyce historycznej i społeczno-politycznej zdobyła niezwykłą popularność w latach 90.stając w opozycji do popkultury i podkreślająca antykomunistyczne wartości.  

27  lutego zapraszamy na Recital Piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Jarosława Cyby.

A mury runą, runą, runą i pogrzebią stary świat… – śpiewał Kaczmarski, a teraz będziecie mieli okazję usłyszeć kolejne, wyjątkowe wykonanie tego utworu.

Jarek Cyba, jeden z członków kabaretu DNO, niezwykle uśmiechnięty i przyjacielski artysta XXI wieku. Oprócz kabaretu prowadzi Amatorski Klub Filmowy Zagłębie, tworzy materiały wideo, jest reżyserem, animatorem i twórcą warsztatów. 

Tego dnia wcieli się jednak w poważniejszą rolę i zachwyci Was swoim głębokim wokalem, tworząc nostalgiczną i odrobinę melancholijną atmosferę, która (mamy nadzieję!) poruszy Was do łez.  

  • Wydarzenie jest organizowane w ramach autorskiego projektu jakim jest Nasza Arena, wychodzącym na potrzebę aktywności, realizowania swojego hobby i spędzania czasu w najlepszy, możliwy sposób dla mieszkańców miasta i regionu.

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

INFORMACJE

27.02.2020

17.00 (Otwarcie bram od 16.30)

Hol C oraz Sala Imperium

10 zł