Muzyczne wieczory w Arenie, tym razem w dwóch odsłonach.

Arena Gliwice w pierwszy, marcowy weekend prezentuje nowy rozdział swojej oferty dla mieszkańców Gliwic i okolic. W styczniu – pilotażowo, w kalendarzu wydarzeń znalazła się klubowa impreza DJs Battle. To dało pole do nowych pomysłów, których czas realizacji właśnie nadszedł. Tym razem Arena postawiła na ofertę dla studentów i sympatyków dobrego disco.

★ PONG PARTY  7 marca

Studenci wszystkich wydziałów – łączcie się! bo to wydarzenie WAM dedykowane! Chcemy, aby ten wieczór był dla Was doskonałym zakończeniem sesji lub dla kolekcjonerów mocnych wrażeń – dobrym przerywnikiem. Oprawę muzyczną zapewni DJ Matras, a bogaty coctail bar i profesjonalni barmani będą ☛ mocnym ☚ wsparciem. Sesja tego wieczoru zostaje zawieszona, my w głośnikach uruchomimy najlepsze rytmy a Wy uruchomcie swoje pokłady energii.

Aby tego wieczoru podtrzymać emocje, odbędzie się międzywydziałowy turniej Beer Pong. Szykujcie się, trenujcie i bądźcie w gotowości.

  • 20.00 – Start imprezy w towarzystwie DJów MADRAS oraz BLUE FUNK
  • 22.00 – 24.00 – międzywydziałowy turniej Beer Pong
  • 24.00/0.00 – ogłoszenie wyników konkursu wieczoru i wręczenie nagród – wejściówki na mecz Polska vs Niemcy – 10 kwietnia
  • ok 3.00 – zakończenie ? 🙂

Prawdziwy ŻAK nie wie co to słabość, nie wie co to zmęczenie
PRAWDZIWY ŻAK po sesji już NIC NIE WIE 🙂
Zapraszamy do udziału w #PongParty !

★ AFTER DISCO  9 marca

9 marca w Małej Arenie odbędzie się koncert Taneczna Petarda czyli Thomas Anders & Modern Talkin Band oraz Zenon Martyniuk. Sam koncert rozpoczyna się o godz. 19.00 ale na ten wieczór można już rezerwować sobie więcej czasu. Rytmy disco tak szybko nie ucichną ponieważ After przejmuje kierownictwo i składa muzyczną ofertę nie-do-odrzucenia. O oprawę muzyczną zadba DJ TWEETER prezentując muzykę DISCO, DANCE, Lata ‘70’80’90. Fani przebojów: „Przez te oczy Zielone”, „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady” znajdą się w swoim żywiole.

Klimatem wieczoru wrócimy do najgorętszych hitów, jakie roztapiały światowe parkiety. W kilka godzin, TOP listy przebojów trzech ostatnich dekad zagoszczą w Waszych sercach i strunach głosowych. Podpieranie ścian pozostawimy tylko kierowcom… ale czy na pewno? O nie nie, nasi barmani nie zapomnieli i o nich, dlatego w menu coctail baru będą serwowane także i drinki 0%!  Pragnącym chwili odpoczynku i spokojniejszego klimatu, zapewniamy strefę chillout’u.

Pamiętajcie! Dla uczestników Tanecznej Petardy, mamy osobne wejście aby kontakt z hitami trwał nieprzerwanie!

– – – – – – – – – – – –  – – – – – –  – – – – – –

Bilety do nabycia w kasie przy wejściu C – przed imprezą

PONG PARTY - 7 marca / 20:00

- bilety: 10 zł do nabycia w dniu imprezy

AFTER DISCO - 9 marca / 22:00

- bilety: 20 zł do nabycia w dniu imprezy

bezpłatny parking

szatnia - 2 zł