Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe.

Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek!

Komunikat organizatora koncertu:

Szanowni Państwo,

z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni na zmianę terminu Polskiej Nocy Kabaretowej 2020 zaplanowanej na dzień 8.11.2020 w Gliwicach.
Wydarzenie odbędzie się 14 listopada 2021 o godzinie 18:00.
Zmianie ulega data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Istnieje jeszcze możliwość przebukowania Państwa biletów na Polską Noc Kabaretową 2020 w Katowicach w dniu 24 listopada 2020 w tym celu prosimy o kontakt z bilety@eskander.pl lub 77 441 05 33.
Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu 14 listopada 2021, prosimy o kontakt z bileterią na której dokonali Państwo bilety – do siedmiu (7) dni od otrzymania powyższej informacji. tj. 27.09.2020r. w przypadku braku odpowiedzi z Państwo strony do wyznaczonego terminu, bilety automatycznie zostaną przebukowane na nową datę.

Z poważaniem Eskander.

Źródło: KLIKNIJ TUTAJ

Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów.

Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny.

Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

www.polskanockabaretowa.pl

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

INFORMACJE

Zmiana daty wydarzenia z 8.11.2020 na 14.11.2021