Planszówki w Arenie Gliwice

To niepowtarzalna okazja na świetną zabawę przez cały weekend dla wszystkich miłośników planszówek, jak również osób poszukujących ciekawej rozrywki oraz sposobu na spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Formuła festiwalu jest bardzo prosta – przez 2 dni (sobotę i niedzielę) każdy będzie mógł przyjść i zagrać w dostępne w wypożyczalni gry, począwszy od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które dopiero będą miały swoją premierę. Festiwal jest skierowany zarówno do doświadczonych graczy, jak i do tych, którzy dopiero odkrywają radość płynącą z grania.

Na uczestników Planszówek w Arenie Gliwice czekać będą atrakcje w postaci dostępu do biblioteki ponad 500 różnych gier, pomocnych animatorów tłumaczących zasady, wspaniałych współgraczy i doskonałej zabawy. Będzie można też spotkać wydawców z różnych zakątków Polski, poznać ich nowe tytuły, a nawet zakupić je do swojej kolekcji. Będzie można też zagrać w najciekawsze prototypy początkujących autorów. W planach są również turnieje oraz sesje RPG.

Serdecznie zapraszamy wszystkich. Poza tym, planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum – katowicka kawiarnia z grami planszowymi.

PROMOCJA! TYLKO 31 marca w kasie Areny przy wejściu B – bilety na mecz Polska vs Niemcy z rabatem -20% !