Arena Gliwice organizuje amatorski turniej siatkówki, który ma na celu wsparcie Centrum Pieczy Zastępczej w Gliwicach.

Limit drużyn został wyczerpany.

Uwaga! 31.12.2021 NIE jest obowiązującą datą. W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną i obostrzeniami, czekamy na możliwość przełożenia Turnieju na datę, której nie będzie trzeba po raz kolejny zmieniać. Gdy tylko sytuacja na to pozwoli, natychmiast Was poinformujemy. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.

Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej to amatorski Turniej, który zrzesza mieszkańców Gliwic i okolic. Zagrać może każdy powyżej 16 roku życia, bez względu na poziom umiejętności. Organizacja Turnieju ma na celu wsparcie Centrum Pieczy Zastępczej w Gliwicach, która pomaga podopiecznym domów dziecka. Wydarzenie będzie miało charakter współzawodnictwa sportowego, a dla najlepszych drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ilość drużyn jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu do Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Turnieju?

  1. Zebrać minimum 6 osobową drużynę
  2. Zgłosić chęć udziału poprzez formularz zgłoszeniowy
  3. Wpłacić wpisowe (opłata za całą drużynę)

Uwaga! Na boisku w trakcie trwania meczu musi znajdować się przynajmniej jedna dziewczyna.

Partnerami wydarzenia są: Mustang usługi wielobranżowe, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Kameleon Design, a także Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Gliwicach.

INFORMACJE

Czekamy na ostateczną datę

Mała Arena