Już 10 grudnia Nocny Kochanek wystąpi na Małej Arenie. Stosunkowo Udana Trasa to seria koncertów, promująca album „Stosunki Międzynarodowe”. Album, którego głównym zadaniem jest skupienie uwagi słuchaczy na tekstach.

Na płycie znajduje się 9 utworów oryginalnie wykonywanych przez znane zespoły hardrockowe i heavymetalowe, których warstwa liryczna, a przy okazji muzyczna, całkiem dobrze wpisują się w konwencję Nocnego Kochanka. Teksty zostały przetłumaczone na język polski w taki sposób, aby zachować ich pierwotny przekaz, a jednocześnie nadać im parodystyczny styl Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

HARMONOGRAM:
18:00 – BRAMKA
20:30 – 21:00 – BATNA
21:15 – 22:00 – BALLBREAKER
22:30 – 00:10 – NOCNY KOCHANEK

BALLBREAKER

Zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.Zespół powstał w kwietniu 2017 roku z inicjatywy Rafała i Tomasza Sekulaków oraz Miśka Ślusarskiego. Po wakacjach 2018 skład zasilił basista Kamil Podgórski oraz wokalista Tomasz „Trzeszczu” Trzeszczyński, znany min. z udziału w „Voice of Poland”. Pierwszy koncert Ballbreaker odbył się w stołecznej Proximie w styczniu 2019 – materiał video z tego wydarzenie dostępny jest na youtube. Listopad 2019 przyniósł pierwszy oficjalny singiel zespołu pt. “Twój Stróż”, z gościnnym udziałem Krzyśka Sokołowskiego, vokalisty Nocnego Kochanka. Piosenka promowała dwie wydane w tym czasie książki autorstwa Jakuba Ćwieka. Utwór przez wiele notowań utrzymywał się na liście Turbo Top Antyradia.

W grudniu 2019 Ballbreaker wydał swój debiutancki album – “Evil Town”. Płyta to dziesięć żywiołowych utworów bez udziwnień- czysty j***ny rock’n’roll. Została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez fanów, jak i krytyków i dziennikarzy muzycznych. Album był promowany utworem „Fallin'”, do którego zespół nakręcił teledysk.
Obecnie band pracuje nad materiałem na drugą płytę, która powinna zostać nagrana na początku 2022 roku.

BATNA
Zespół Batna powstał początkiem roku 2020. W bardzo niedługim czasie wypracował 10-cio utworowy repertuar, który wg planu będzie materiałem na pełnowymiarową płytę. Muzyka jest prostym, bezkompromisowym rockiem z elementami metalowych pazurów. Początkiem bieżącego roku Batna pzaprezentowała się w serwisie YT z debiutanckim klipem do utworu „Krzycz, kiedy trzeba”. Aktualnie zespół tworzą – Łukasz Biedroń- gitary Piotr Antos – Bas, Marcin Zmorzyński – wokal. 7 maja 2021 roku utworem „Efekt Domina” zespół zadebiutował w programie Marcina Bąkiewicza „Świeży Towar w Antyradiu” . Aktualnie zespół realizuje materiał płytowy.

Członkowie zespołu:
Tomasz Trzeszczyński – lead dancer
Rafał Sekulak- guitars, vocals, kinky solos
Tomasz Sekulak – guitars, vocals
Kamil Podgórski – bass, shaker
Misiek Ślusarski – drums, booze, bras collector

INFORMACJE

10.12.2021

18:00

Mała Arena

na Eventim.pl (miejsca stojące, nienumerowane)