Nocne Granie w Arenie Gliwice to okazja do świetnej zabawy dla wszystkich miłośników planszówek, jak również osób poszukujących ciekawej rozrywki w weekend.

Arena Gliwice oraz Ludiversum – planszówkowa kawiarnia zapraszają wszystkich miłośników gier planszowych oraz LARPów na kolejne spotkanie z serii Nocne Granie.

Każdy może przyjść i zagrać w dostępne w wypożyczalni gry, począwszy od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które dopiero będą miały swoją premierę.

Nocne Granie to propozycja  skierowana do doświadczonych graczy, jak i do tych, którzy dopiero odkrywają radość płynącą z grania. Poza tym, planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Organizatorem wydarzenia jest Ludiversum – katowicka kawiarnia z grami planszowymi. Wydarzenie powstaje we współpracy z Gliwickie spotkania RPG, Stowarzyszenie Gier Planszowych Gambit oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Gliwicach.

  • Wejście: od strony WEJŚCIA C – należy wejść po głównych schodach prowadzących do drzwi, a następnie u ich szczytu skierować się w prawo do bocznego wejścia.