Nocne Granie w Arenie Gliwice to okazja do świetnej zabawy dla wszystkich miłośników planszówek, jak również osób poszukujących ciekawej rozrywki oraz sposobu na spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Arena Gliwice oraz Ludiversum – planszówkowa kawiarnia zapraszają wszystkich miłośników gier planszowych oraz LARPów na kolejne spotkanie z serii Nocne Granie 🙂

Wydarzenie jest organizowane w ramach autorskiego projektu jakim jest Nasza Arena, wychodzącym na potrzebę aktywności, realizowania swojego hobby i spędzania czasu w najlepszy, możliwy sposób dla mieszkańców miasta i regionu.

=====> ATRAKCJE <=====

  • turnieje,
  • gry planszowe,
  • sesje RPG (zapisy możliwe pod postami)

Każdy może przyjść i zagrać w dostępne w wypożyczalni gry, począwszy od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które dopiero będą miały swoją premierę. Nocne Granie jest do doświadczonych graczy, jak i do tych, którzy dopiero odkrywają radość płynącą z grania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich. Poza tym, planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Organizatorem jest Ludiversum – katowicka kawiarnia z grami planszowymi. Wydarzenie powstaje we współpracy z Gliwickie spotkania RPG, Stowarzyszenie Gier Planszowych Gambit oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

  • WEJŚCIE: od strony HOLU C – należy wejść po głównych schodach prowadzących do Holu C, a następnie u ich szczytu skierować się w prawo do bocznego wejścia. Wejście powinno być oznaczone.

INFORMACJE

21.02 (czwartek)

17:00 - 01:00

HOL C

Bilety: 10 zł do nabycia na miejscu w godzinach 16.30-22.00 (płatność gotówką lub kartą)

Podczas wydarzenia dostępna będą punkty gastronomiczne i szatnia

Parking bezpłatny (sugerujemy P4 i P5)