Nocne Granie w Arenie Gliwice to okazja do świetnej zabawy dla wszystkich miłośników planszówek, jak również osób poszukujących ciekawej rozrywki oraz sposobu na spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Arena Gliwice oraz Ludiversum – planszówkowa kawiarnia zapraszają wszystkich miłośników gier planszowych oraz LARPów na kolejne spotkanie z serii Nocne Granie

Wydarzenie jest organizowane w ramach autorskiego projektu jakim jest Nasza Arena, wychodzącym na potrzebę aktywności, realizowania swojego hobby i spędzania czasu w najlepszy, możliwy sposób dla mieszkańców miasta i regionu.

ATRAKCJE

  • turnieje,
  • gry planszowe,
  • sesje RPG (zapisy możliwe pod postami)

KLASYKI I NOWOŚCI

Każdy może przyjść i zagrać w dostępne w wypożyczalni gry, począwszy od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które dopiero będą miały swoją premierę.

Nocne Granie jest do doświadczonych graczy, jak i do tych, którzy dopiero odkrywają radość płynącą z grania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich. Poza tym, planszówki to świetna zabawa dla każdego i doskonały sposób na budowanie więzi między ludźmi.

Miasto Gliwice zaprasza!

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

  • Na teren wydarzenia mają wstęp tylko osoby zdrowe, które nie wykazują objawów zakażenia koronawirusem (gorączka, kaszel, duszności).
  • Każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu ma obowiązek złożenia oświadczenia dotyczącego jej stanu zdrowia lub stanu zdrowia osób, które znajdują się pod jej opieką.
  • Każdy z uczestników, ma obowiązek dezynfekowania rąk, podczas wejścia na teren wydarzenia, przy użyciu płynu do dezynfekcji rąk, dostępnego przy wejściach do obiektu.
  • Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do zasłaniania nosa i ust za pomocą maseczki albo przyłbicy.
  • Sprzedaż biletów prowadzona jest głównie online.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Zgoda rodzica na uczestnictwo dziecka w wydarzeniu TUTAJ

INFORMACJE

8.10.2020

17:00 - 01:00

HOL A , wejście klatka 15

10 zł. Zakup biletów na miejscu od 17.00 do 22.00. Liczba miejsc ograniczona)

bezpłatny (proponowany: P1)