ZAPISY

Czy Twoja ekipa to NAJLEPSZA EKIPA POD SŁOŃCEM? Jeśli kochacie lato, ruch i pełną radości zabawę z przyjaciółmi, to koniecznie weźcie udział ze swoją drużyną w wakacyjnej grze integracyjnej z nagrodami pod hasłem NAJLEPSZA EKIPA POD SŁOŃCEM!

Dla kogo gra?

Gra jest skierowana do grup przyjaciół i rodzin – dorosłych, młodzieży i dzieci. Żeby wziąć udział w grze trzeba zebrać ekipę – od 2 do 4 osób – gdzie, co najmniej 1 osoba jest dorosła.

Na czym polega gra? 

W trakcie gry zgłoszone ekipy zmierzą się z zadaniami, które z dużym – naprawdę dużym – przymrużeniem oka będą nawiązywać do różnych urlopowych wyzwań. Od pakowania ekwipunku, przez trafianie do celu z pomocą mapy, rozstawianie obozowiska, gotowanie, aż po wakacyjne gry i zabawy. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spędzić ze sobą urlopu, będzie to doskonała okazja, by „dotrzeć się” przed wspólnym wyjazdem, a Ci, którzy już spędzili ze sobą niejedne wakacje pokażą na co ich stać!

Za wykonanie każdego zadania drużyny będą zbierały punkty. Wśród wszystkich ekip, które osiągną wynik minimum 80% możliwych do zdobycia punktów rozdysponujemy nagrody-niespodzianki, a na wszystkie dzieci czeka coś słodkiego!

Jak wziąć udział?

Gra odbędzie się w dwóch turach, by zapewnić uczestnikom komfortowe warunki udziału w zabawie. W każdej turze może wystartować maksymalnie 50 osób, w drużynach od 2 do 4 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest pełnoletnia.

Pierwsza tura wystartuje o 16.00, a druga o 17.00. O wyborze godziny startu drużyny zdecydują zapisując swój zespół do gry. Na wykonanie wszystkich zadań drużyny będą miały maksymalnie 3 godziny.

Po zakończeniu gry każda drużyna zgłosi się do punktu mety, gdzie podliczymy zdobyte punkty. Każdy zespół, który osiągnie wynik minimum 80% możliwych do zdobycia punktów otrzyma nagrody-niespodzianki, a na wszystkie dzieci czeka coś słodkiego!

Zapisy do gry startują w poniedziałek 18 lipca od godziny 8.00 i potrwają do wyczerpania 100 miejsc w grze.

Organizatorem gry jest Arena Gliwice w ramach programu letnich aktywności pod hasłem SUMMER ARENA. Producentem gry jest Silesia Events.

Partnerami wydarzeń odbywających się w ramach Summer Areny są PEC, Remondis, KSSE i Factory Outlet.

INFORMACJE

23.07.2022

Summer Arena

wstęp wolny