To już 30 LAT jak Metro jedzie przez świat. Mnóstwo gwiazd wyjechało nim z ukrycia, a setki talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków!

W Arenie Gliwice 7 listopada 2020 Metro zagra premierowy spektakl! Grany niezmiennie od 1991 roku musical METRO obchodzi właśnie swój jubileusz. Z tej właśnie okazji odbywa się jubileuszowa trasa Musicalu Metro – 30 lat!

Musical METRO jest jednym z najbardziej znanych polskich musicali. Wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza, musical, do którego muzykę napisał Janusz Stokłosa, przenosi w krainę, gdzie padają mury i otwierają się granice.

METRO pokazuje obraz młodych ludzi, którzy wierzą w marzenia i chcą marzyć. Przepełniony szaleństwem, miłością i niezwykłymi emocjami, zabiera widza w krainę, gdzie fikcja miesza się z rzeczywistością. Akcja widowiska wykracza daleko poza scenę, a bacznie oglądająca widownia ma wrażenie, jakby stała się częścią tej niesamowitej, muzycznej historii.

METRO stało się światowym, musicalowym fenomenem. To właśnie dzięki niemu odkryto takie gwiazdy jak Edytę Górniak, Katarzynę Groniec, Roberta Janowskiego, Katarzynę Skrzynecką i innych. Kult musicalu można dostrzec na całym świecie, a charyzmę aktorów i energię ich gry doceniają krytycy na wszystkich kontynentach.

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

Dołącz do nas i zatrzymaj się na kolejnych stacjach kultowego musicalu! Miasto Gliwice zaprasza!

INFORMACJE

07.11.2020