BILETY

Już 11 i 12 czerwca zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego w strukturach Federacji Tańca Sportowego, Polskiego Związku Sportu Tanecznego i World Dance Sport Federation.

Czekają nas dwa dni pełne tańca na najwyższym możliwym poziomie: najlepsze taneczne pary świata będą rywalizowały o 1 miejsce na podium i zdobywały punkty do rankingu światowego WDSF. Takiego wydarzenia w Gliwicach jeszcze nie było!

Komisja sędziowska będzie liczyła aż 15 sędziów z 11 państw, a przewidywana liczba uczestników – to aż 400 par (więc aż 800 uczestników) z 24 państw z różnych zakątków świata. Turniej rozegra się w kategoriach wiekowych od 7 lat do 60+ (dzieci, juniorzy, młodzież, dorośli, seniorzy).

Harmonogram:

planowane rozpoczęcie rund eliminacyjnych: 9: 00

gala wieczorna: 18.00

Na parkiecie Małej Areny zobaczymy najlepsze pary – w rundach finałowych i półfinałowych!

11.06.2022 czekają nas Mistrzostwa Europy Młodzieży w 10 Tańcach. Każdy kraj wytypował 1 parę, która będzie go reprezentowała, a my już nie możemy się doczekać tej pięknej, wielokulturowej przygody. Będzie się działo!

Pary zaprezentują się w dwóch stylach tanecznych: standardowym (walc angielski, tango, walc wiedeński, slow foxtrot, quickstep) i latynoamerykańskim (samba, cha-cha-cha, rumba paso doble, jive).

INFORMACJE

11-12.06.2022

9:00

Mała Arena

na stronie i-dance.pl