Skorzystaj z naszej oferty lożowej! Twoja przepustka do świata wyjątkowych wrażeń - dowiedz się więcej
search-svgrepo-com (2)

Mecz finałowy o Puchar Polski w futsalu – Piast Gliwice vs Rekord Bielsko Biała

W drugim półfinałowym meczu Pucharu Polski w Futsalu – Piast pokonał Gattę Zduńska Wola 4:3 i tym samym zameldował się w finale. Już w najbliższą sobotę gliwiczanie w grze o to trofeum zmierzą się z Rekordem Bielsko Biała.
‼️WAŻNA INFORMACJA‼️ Na mecz finałowy także obowiązują bilety z meczu PÓŁFINAŁOWEGO
Bilet należy zachować do ponownej kontroli w dniu meczu finałowego.
Bilety w cenie: 5 zł ulgowy i 10 zł normalny (w przedsprzedaży) oraz w cenie 7 zł ulgowy i 15 zł normalny (w dniu wydarzenia) do nabycia na www.kupbilet.pl oraz w punktach STS, Empik i Kolporter.
Po wygranej w pierwszym spotkaniu 6:3 i to na wyjeździe, faworytem tego drugiego pojedynku był Piast. W futsalu odrobienie trzech bramek nie jest jednak jakąś wielką sztuką z czego zdawali sobie sprawę gospodarze. Do 10 minuty to oni stworzyli sobie klarowniejsze sytuacje, chcąc przesądzić o awansie już w tej fazie spotkania, ale bardzo dobrze między słupkami spisywał się golkiper gości. Potem mecz się wyrównał. Momentami nawet było za spokojnie, co chyba uśpiło trochę gospodarzy. W 15 minucie bowiem po zagraniu Słowińskiego – Milewski strzale z 12 metrów  zaskoczył Rozmusa. Goście poszli za ciosem i dwie minuty później prowadzili już 2:0. Po uderzeniu z dystansu piłkę próbował zablokować Szadurski, ale  tylko zmienił jej lot w efekcie sędziowie zaliczyli mu samobójcze trafienie.  Dwie bramki zdobyte jeszcze przed przerwą mogły dać ”Kocurom” przywrócić nadzieję. Na szczęście na początku 19 minuty po zagraniu Dewuckiego – Śmiałkowski  zdobył bardzo ważnego gola. W tym momencie bowiem zawodnicy Gatty musieliby strzelić kolejne trzy bramki, aby awansować. Pierwszy mecz finałowy zostanie rozegrany w sobotę 27 kwietnia w małej hali Areny Gliwice. Początek godzi 18:00. Rewanż odbędzie się 1-maja w Bielsku Białej.

<źródło: materiały PG>