Brytyjski Led Zeppelin Symphonic przyjedzie do Polski, aby zagrać największe przeboje legendarnego Led Zeppelin. Zespół rockowy, najlepsi londyńscy wokaliści oraz orkiestra symfoniczna wykonają największe hity Led Zeppelin w epickim stylu. Tego nie można przegapić!

Drodzy goście, postanowiliśmy przenieść koncert legendarnego zespołu Led Zeppelin w wykonaniu londyńskich piosenkarzy z West Endu i Orkiestry Symfonicznej na Małą Arenę. Wierzymy, że dzięki temu przedstawienie będzie miało lepszy wymiar, dzięki bliższemu kontaktowi z artystami w niezwykłej, bardziej intymnej atmosferze.

Z racji zmiany lokalizacji przeniesiemy Państwa miejscówki do lepszego sektora. Prośba o zapisanie zmiany lub wydrukowanie załącznika.

Nie możemy się doczekać wspaniałego show, które teraz stanie się dla Państwa jeszcze większym doznaniem.

Od ponad 50 lat Led Zeppelin cieszą się niesłabnącym uwielbieniem fanów na całym świecie. Led Zeppelin Symphonic to oryginalna muzyka Led Zeppelin w aranżacji zespołu rockowego, znakomitych wokalistów z londyńskiego West Endu, a całość dopełnia duża orkiestra symfoniczna. Łącznie ponad 50 artystów tworzy na scenie niezwykłe widowisko, którego nie może przegapić żaden fan Led Zeppelin.

Członkowie tej legendarnej kapeli byli w swoim czasie buntownikami, ale stali się ikonami muzyki rockowej, prekursorami metalu i hard rocka. Nadal są uważani za jeden z najbardziej wpływowych zespołów na świecie. Muzyka Led Zeppelin przeniknęła również do kinematografii. Ich utwory pojawiły się w hollywoodzkich hitach: „Thor – Ragnarok”, gdzie wokal Planta wybrzmiewa w piosence „Immigrant”, czy w filmie „Godzilla”, gdzie pojawił się najsłynniejszy na świecie gitarowy riff z kawałka „Kashmir”.

Led Zeppelin Symphonic zagra 25 kultowych utworów Led Zeppelin, w tym: „Whole Lotta Love”, „Black Dog”, „Kashmir”, „Rock & Roll”, „Dazed and Confused” i oczywiście „Stairway To Heaven”.

INFORMACJE

20.05.2023

20:00

Mała Arena

na eBilet.pl

na eBilet.pl (wjazd możliwy od godziny 14:00)