Gorące rytmy Latino i nie tylko! Będzie meksyk!

…i na taką imprezę czekaliście. Gorące hity, muzyka kręcąca tak w głowie, że ciało poddaje się momentalnie i już ruszacie się w rytmie rozgrzewających do czerwoności melodii.

Jeżeli tylko muzyka w waszym sercu gra, nie przejdziecie koło Latino Dance Night obojętnie. Dlaczego? Ponieważ czekają na Was nie tylko melodie ale i moc atrakcji w trakcie wydarzenia. Wszystko na wesoło, dynamicznie, energetycznie i… tanecznie. O tak!

Nie zapomnijcie, że „do tanga trzeba dwojga” zatem musicie pojawić się większym gronie. Jeżeli bawić się na całego, to w gronie przyjaciół, rodziny a nawet… dzieci. Nie zapominamy o naszych pociechach, dla nich także mamy atrakcje.

Do tanecznej rozgrzewki zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, umiejętności i nastawienie. Tutaj wiek nie ma znaczenia, humor momentalnie się poprawi a umiejętności?! Po co skoro macie muzykę – ona wszystko załatwi.

Jeżeli tylko spalanie kalorii spowoduje, że poczujecie głód, mamy dla was gotowe – klimatyczne i równie gorące jak Wasz zapał – foodtrucki. Strefa gastro czeka na Wasze apetyty a będą serwowane właśnie potrawy w stylu hiszpańskim i mexico. Będzie i drink bar – bo płyny należy przyjmować w każdej ilości. Taniec grozi odwodnieniem.

Nie wyjdziecie stąd wypoczęci, co więcej – na pewno nie głodni a jeszcze więcej… na pewno nie smutni.

Całą imprezę poprowadzi dla Was najbardziej rozkręcony i zakręcony bardziej niż piosenkowy Maxi Kaz podczas wizyty w Ciechocinku konferenajser, który nie tylko podpowie Wam jak się ruszać ale i zaciagnie do konkursów i wyborów… bo skoro Latino to i Kuba – tak dokładnie – najprzystojnieszego Kuby na imprezie.

Będzie głośno, gorąco, tanecznie, konkursowo i nagrodowo.

Impreza rozpoczyna się o 17.00 a koniec planujemy na 23.00. Pytanie czy macie tyle siły i dacie radę.

Wstęp wolny i to jedyna wolna rzecz tego wieczoru 🙂 Zapraszamy!

 

9 sierpnia (piątek)

godz. 17.00

wstęp bezpłatny

Plac Główny - przy Wejściu A