Gorące rytmy Latino wracają! Jeszcze głośniej i jeszcze goręcej…

tym razem w postaci imprezowych warsztatów tanecznych – o tak!

A wiemy, że podobała Wam się pierwsza edycja. Dostaliśmy mnóstwo ciepłych i gorących, pozytywnych opinii i zapytań: „czy jeszcze to powtórzymy? czy i kiedy będzie druga edycja? czemu muszę czekać tak długo?”

Cały  wieczór podyktujemy energicznym ruchom, wszystko w konwencji warsztatów bo przecież o to chodzi – żeby jeszcze lepiej, jeszcze ciekawiej i z całych sił bawić się w latynoskich rytmach – rozpalających serce i umysł niczym grzaniec w chłodny dzień.

Muzyka w sercu Wam gra? Nie przejdziecie obok Latino Dance Night vol. 2 obojętnie. Dlaczego? Ponieważ (jak ostatnio) czekają na Was nie tylko melodie ale i moc atrakcji w trakcie wydarzenia. Wszystko na wesoło, dynamicznie, energetycznie i… tanecznie. O tak!

Jeżeli podobała się Wam pierwsza edycja „pod chmurką” to właśnie na taką imprezę czekaliście (może i jeszcze raz). Gorące hity, muzyka kręcąca tak w głowie, że ciało poddaje się momentalnie i już ruszacie się w rytmie rozgrzewających do czerwoności melodii.

Nie zapomnijcie, że „do tanga trzeba dwojga” zatem musicie pojawić się większym gronie. Jeżeli bawić się na całego, to w gronie przyjaciół, rodziny a nawet… dzieci. Nie zapominamy o naszych pociechach, dla nich także mamy atrakcje.

Do tanecznej rozgrzewki zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, umiejętności i nastawienie. Tutaj wiek nie ma znaczenia, humor momentalnie się poprawi a umiejętności?! Po co skoro macie muzykę – ona wszystko załatwi.

Zobacz jak bawiliśmy się 9 sierpnia – Fotogaleria FB

Jeżeli tylko spalanie kalorii spowoduje, że poczujecie głód, mamy dla was gotowe – klimatyczne i równie gorące jak Wasz zapał – foodtrucki. Strefa gastro czeka na Wasze apetyty a będą serwowane właśnie potrawy w stylu hiszpańskim i mexico. Będzie i drink bar – bo płyny należy przyjmować w każdej ilości. Taniec grozi odwodnieniem.

Nie wyjdziecie stąd wypoczęci, co więcej – na pewno nie głodni a jeszcze więcej… na pewno nie smutni.

Całą imprezę poprowadzi dla Was najbardziej rozkręcony i zakręcony bardziej niż piosenkowy Maxi Kaz podczas wizyty w Ciechocinku konferenajser, który nie tylko podpowie Wam jak się ruszać ale i zaciagnie do konkursów i wyborów… bo skoro Latino to i Kuba – tak dokładnie – najprzystojnieszego Kuby na imprezie.

Będzie głośno, gorąco, tanecznie, konkursowo i nagrodowo. Startujemy o 19.30 🙂

Bilety TYLKO 5 zł – dostępne będą przed wydarzeniem a dzieci, jak dzieci – wstęp wolny. I to jedyna wolna rzecz tego dnia 🙂 Wszystko inne będzie szybkie, taneczne i… pozytywnie zakręcone.

 

13.09. (piątek)

start godz. 19.30

Hol C i Strefa barowa

Bilety w cenie 5 zł - dzieci wstęp bezpłatny