Klub Sportowy 3arte Arena Gliwice zaprasza na zawody Ladies’ Night Contest – maraton taneczny dedykowany dla kobiet.

Zawody Ladies’ Night Contest – zmiana terminu

Tego dnia będziemy prezentować swoje umiejętności, ćwiczyć, wymieniać się doświadczeniem, ale przede wszystkim dobrze się bawić!

A to nie wszystko!

Zawodniczki czeka seria niespodzianek. Jakich? Nic nie zdradzamy – trzeba będzie przekonać się osobiście.

To wszystko będzie się działo pod okiem najlepszych Sędziów Formacji Latynoamerykańskich, którzy specjalnie z tej okazji odwiedzą Gliwice:

Turniej odbywa się pod patronatem Federacji Tańca Sportowego i będzie miał charakter maratonu tanecznego. Ladies’ Night Contest to taneczna okazja jakich ostatnio nie było wiele, nie przegap jej.

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja!

Harmonogram wydarzenia:

14:00 Rejestracja Zawodniczek przed Warsztatami
15:00-17:00 Warsztaty
17:00 Rejestracja Zawodniczek przed Zawodami
18:00-21:00 Zawody

Co zrobić by się zapisać?

1. Kup bilet poprzez Eventim.pl
2. Wypełnij Deklarację członkowską KS 3 Arte Arena Gliwice i weź ją ze sobą na Wydarzenie. Jeżeli jesteś już członkiem klubu przejdź do następnego punktu.
3. Każdy zawodnik musi posiadać swoją osobistą licencję ŚFTS. Wypełnij formularz zgłoszeniowy zawodnika, a opłaty wpisowej (10 zł) dokonasz na miejscu dniu zawodów.
Jeżeli posiadasz już licencję, przejdź do następnego punktu.
4. Przyjdź do Areny Gliwice w dniu Zawodów. Na miejscu zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza covidowego (oświadczenia o stanie zdrowia).
5. Jeżeli chcesz wziąć udział w Zawodach, rejestracja będzie prowadzona w godzinach 17:00-18:00. Jeżeli chcesz dołączyć w późniejszych godzinach – nie ma problemu!

INFORMACJE

8.05.2021

KS 3arte Arena Gliwice

[KLIK]