Kultowy Kult odwiedzi Gliwice podczas swojej legendarnej już pomarańczowej trasy.

W związku z sytuacją epidemiologiczną, koncert odbędzie się 26.02.2021. Wszystkie bilety zachowują ważność. Zwrot biletów jest możliwy w miejscu ich zakupu.

Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie „Remont”. KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. Na koncie mają 16 albumów i ponad 3 tysiące koncertów nie tylko w Polsce, ale i Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii i Stanach Zjednoczonych. Ich koncerty to ponad dwugodzinne spektakle.

Pomarańczowa trasa to już stały punkt kalendarza wydarzeń muzycznych w Polsce. Wszyscy fani rocka z pewnością zacierają ręce na tegoroczne występy ciesząc się, że w trudnym czasie pandemii, zespół zdecydował, że spotka się ze swoimi fanami. Śląski przystanek Kultu zaplanowano w Arenie Gliwice i będzie to największy obiekt w jakim grupa zagra jesienią.

W Arenie Gliwice Kult wystąpi w składzie: Kazik Staszewski (śpiew, saksofon), Konrad Wantrych (klawisze), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Wojciech Jabłoński (gitara), Tomasz Goehs (perkusja), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofon tenorowy, saksofon barytonowy), Jarosław Ważny (puzon).

Bilety dostępne od 21 września na Eventim.pl. Przedsprzedaż trwa do 15 października. LICZBA BILETÓW DOSTĘPNYCH W PRZEDSPRZEDAŻY JEST OGRANICZONA.

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

Bezpieczeństwo 

Gramy bezpiecznie! Wszystkie informacje w zakładce Twoje bezpieczeństwo.

INFORMACJE

26.02.2021

19:00 (otwarcie bram 17:30)

Arena Główna

na Eventim.pl