OGŁOSZENIE W SPRAWIE TRASY „I’M YOUR PRIVATE WASTELAND 2020″

„Kochani,

Zbliżają się terminy naszych czerwcowych koncertów w Polsce, i jak się zapewne domyślacie… nie będziemy mogli dla Was w tych terminach wystąpić. Niestety nie pokonaliśmy jeszcze wirusa, a odmrażanie gospodarki w naszym kraju wciąż nie pozwala na koncerty w klubach na 2000 osób.

Zapytacie się więc pewnie na kiedy kolejny raz przekładamy koncerty, i czy będzie to jesień 2020, czy też wiosna 2021? I tutaj z przykrością chcielibysmy Was poinformować, że polska trasa „I’m Your Private Wasteland” już się niestety nie odbędzie.

Nie mamy żadnej gwarancji, że jesienią 2020 wszystko wróci do normy, a wiosna 2021 to już zdecydowanie nowy rozdział w naszej karierze i nowe plany płytowe.

A więc co z biletami?

Mamy dla Was dwie propozycje. Oprócz zwrotu środków za bilet przygotowaliśmy jeszcze pewną dosyć interesującą niespodziankę.

Chcielibyśmy zaoferować Wam alternatywę w postaci specjalnego pięknie wydanego koncertowego boxu „WASTELAND TOUR 2018 – 2020”, w skład którego wejdzie:

    • zbiór wszystkich koncertowych utworów zagranych podczas trasy Wasteland w latach 2018-2020” na dwóch płytach CD ( 2 x po 80 minut)
    • koncert video z niemieckiego Oberhausen wydany na płycie BluRay
    • cztery pocztówki z autografami

Wszystko w ładnym „wastelandowym” pudełku.

Premierę boxu planujemy na połowę września 2020.
Box „Wasteland Tour 2018-2020” nie będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży dystrybucyjnej, nie będzie go można nabyć w sklepach. W pierwszej kolejności otrzymać go będą mogły tylko osoby wymieniające bilety.

Uwaga!
Ponieważ musimy wiedzieć ile osób byłoby czymś takim zainteresowanych, i ile sztuk pakietu koncertowego mamy stworzyć, będziemy bardzo wdzięczni o informację jaką formę zadośćuczynienia wybieracie. Do końca czerwca 2020 musielibyśmy poznać Waszą odpowiedż.
Nie ukrywamy, że opcja wyboru koncertowego boxu sprawi, że będziemy mogli przetrwać nadchodzący czas i dotrwać do roku 2021, dlatego z góry dziękujemy za Wasze wsparcie.

***

„Wasteland Tour” była bez wątpienia naszą najlepszą trasą koncertową. Dziękujemy Wam za ten cudowny maraton 2018-2020. Nie udało się wprawdzie zagrać wielkiego finału, ale i tak było fantastycznie. Wciąż jesteście najlepszą publicznością na świecie!

Kochamy Was, dziękujemy za wsparcie i zrozumienie!

Wasz Riverside”

INFORMACJE

Wydarzenie 19.06 zostaje odwołane