Riverside powróci z kolejnymi polskimi koncertami w ramach trasy I’m Your Private Wasteland

Trasa w 2020 roku zaprowadzi zespół do największych miast Polski, pominiętych w ubiegłym roku. Będą to ostatnie występy zespołu przed dłuższą przerwą – wielki finał i podsumowanie ich największej i najdłuższej trasy koncertowej. Będzie to też największa dotąd produkcja sceniczna, ze specjalnie przygotowaną setlistą i niespodziankami.

Riverside to jeden z najbardziej znanych za granicą polskich zespołów rockowych, który przez blisko dwie dekady działalności wypracował swój własny unikatowy styl będący na pograniczu rocka, rocka progresywnego i metalu.

Lider zespołu Mariusz Duda wielokrotnie podkreśla w wywiadach przywiązanie Riverside do emocjonalnych melodii, które na ostatnich wydawnictwach zespołu stanowią już podstawę brzmienia. Kompozycje takie jak The Depth of Self-Delusion czy River Down Below przez wiele tygodni gościły na pierwszym miejscu Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Zespół ma na koncie siedem albumów studyjnych. W swojej karierze zagrał masę zagranicznych koncertów w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej przez co określony został mianem Polskiego Towaru Eksportowego, za którym to określeniem sam Riverside specjalnie nie przepada. Przepada natomiast za graniem koncertów. Trasa Wasteland Tour, promująca siódmy album Warszawiaków objęła już ponad 100 koncertów na całym świecie. Jej wielki finał to krajowe „I’m Your Private Wasteland 2020”.

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

INFORMACJE

Nowa data koncertu: 19.06.2020

ticketclub.pl | wszystkie zakupione bilety zachowują ważność

Mała Arena