Lao Che po 20 latach żegna się z publicznością ostatnimi koncertami – No to Che.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Koncert odbędzie się w plenerze w ramach Summer Areny. Ze względu na różnicę w cenie biletów, osobom, które kupiły bilety siedzące na trybunach, zostaną przydzielone miejsca w strefie Golden Circle przy scenie. Parkingi w dniu koncertu będą bezpłatne. Klienci, którzy posiadają zakupione bilety parkingowe będą mieli zarezerwowane miejsca na parkingu P2. Osoby te otrzymają również voucher do wykorzystania w naszych kioskach gastronomicznych.

Arena Gliwice to ostatni na Śląsku i południowej Polsce przystanek w ramach pożegnalnej trasy.

Drogie Panie, Drodzy Panowie!

Dryń, dryń! Dojeżdżamy na pętlę.

To była kapitalna przygoda. Przygoda naszego życia. Po ponad 20 latach grania i wielu niezapomnianych chwilach spędzonych razem z Wami zawieszamy działalność Zespołu.

Nie mówimy, że to koniec, że zamykamy Zespół, bo tak się po prostu nie da. Nasza przyjaźń tu się zaczęła, a prawdziwa przyjaźń nigdy się kończy.
To był ważny i intensywny czas dla nas wszystkich. Pinezek wbitych w mapę koncertową nikt chyba nie jest w stanie zliczyć. Dziękujemy za to, że byliście i nadal jesteście z nami. Mieliśmy ogromne szczęście mieć Was – naszych Słuchaczy.

Ale zanim powiemy Wam i sobie cześć
Od dawna mamy apetyt na odświeżenie starych kawałków. Nadszedł na to czas i właściwy moment – pojedziemy z nimi w ostatnią trasę. Oczywiście nie zabraknie też tych piosenek, które doskonale znacie.

Mamy nadzieję, że te koncerty zrobią dobrze Wam i nam na pożegnanie.

Zapraszamy na koncerty w ramach pożegnalnej trasy – „No to Che!”

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

INFORMACJE

Zmiana terminu wydarzenia na 17.07.2021

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Jeżeli nie odpowiada Państwu nowa data koncertu to prosimy o zwrot biletów w miejscach ich zakupu.