Razem z José wystąpi Martina Zadro (sopran) oraz David Giménez (dyrygent).

Komunikat organizatora:

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa COVID 19 i trwających obostrzeń koncert José Carreras zostaje przełożony na 6.10.2021 .
Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność.
W przypadku braku chęci uczestnictwa w nowym terminie należy zgłosić się do miejsca zakupu do dnia 30.09.2020, zwroty odbywają się zgodnie z ustawą z dn. 29.03.2020 w maksymalnie 180 dni.

BS LIVE EVENT

Źródło: KLIKNIJ TUTAJ

Jego repertuar obejmuje ponad sześćdziesiąt oper, z których wyróżniają się: Andrea Chenier, La Bohème, Tosca, Werther, Don Carlo, Carmen, La Forza del Destino, I Pagliacci, L’Elisir d’Amore i Un Ballo in Maschera. José Carreras odgrywał wiodącą rolę w kilku filmach operowych dla telewizji, kina i wideo.

José Careras należy do wielkiej trójki tenorów (Domingo, Pavarotti, Careras).

 

Wraz z działalnością operową wielokrotnie występował w najbardziej znanych salach świata. Występował w Carnegie Hall i Avery Fisher Hall w Nowym Jorku; Royal Festival Hall, Barbican i Royal Albert Hall w Londynie; Salle Pleyel w Paryżu, w Musikverein i Konzerthaus w Wiedniu, Berlin Philharmonie, Suntory Hall i NHK Hall w Tokio, Grosses Festspielhaus w Salzburgu, Philarmonie i Hercules Saal w Monachium, Palau de la Musica w Barcelonie, Teatro Real w Madrycie i Accademia Santa Cecilia w Rzymie. Jego szeroki repertuar koncertowy obejmuje ponad 600 tytułów najbardziej różnorodnych stylów, od baroku po muzykę współczesną.

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

INFORMACJE

06.10.2021

Arena Główna