Komunikat organizatora koncertu:

Witajcie moi drodzy przyjaciele, moja orkiestra i ja nie mogliśmy się doczekać powrotu do Polski w tym roku! Dlatego jest mi bardzo smutno, że z powodu trwającej pandemii jesteśmy zmuszeni przełożyć naszą trasę koncertową na 2022 rok. Moje koncerty to dzielenie się miłością, śmiechem, śpiewem, dzielenie się zabawą. Dzielenie się radością z pięknej muzyki i wieczorne walcowanie RAZEM – nie osobno. Wasze bilety będą honorowane na nowe daty, a kiedy to wszystko się skończy, kiedy moja orkiestra, chór, soliści i ja wrócimy na scenę w Polsce, obiecuję, że sprawimy, że zapomnisz o wszystkich swoich smutkach. Sprawimy, że zapomnisz o zmartwieniach. I spędzimy szczęśliwe wieczory wypełnione muzyką, którą Ty i ja będziemy pamiętać na zawsze! Z całego serca dziękuję za lojalność i cierpliwość, za bycie członkiem naszej wielkiej „Rodziny André-Rieu”. Kochani bądźcie zdrowi i do zobaczenia w przyszłym roku! Dużo miłości dla Was, André

André Rieu z towarzystwem Orkiestry Johanna Straussa wystąpi na scenie Arenie Gliwice 8 czerwca 2022.

André Rieu podziela opinię, iż muzyka Johanna Straussa była ówczesną muzyką rozrywkową i teraz powinna być traktowana podobnie.

Chociaż przeważającą część jego repertuaru stanowi muzyka poważna, sposób jej wykonania jest daleki od przyjętych zwyczajów.

W czasie koncertów i na płytach, na przemian z dziełami Straussów i im współczesnych wykonywane są utwory ludowe z różnych krajów, muzyka filmowa oraz utwory powstałe jako składanka kilkunastosekundowych fragmentów kilku utworów.

W czasie występów André Rieu zmienia się z dyrygenta w solistę i odwrotnie, w czasie trwania utworu. Zdarzało się, że muzyce orkiestry towarzyszyło kucie młotem kowalskim w kowadło i wystrzały rewolwerowe. Publiczność bywa zachęcana do wspólnego śpiewania partii operetkowych lub tańca.

Organizatorem koncertu jest van Almsick & Team GmbH & Co KG

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

INFORMACJE

nowa data koncertu: 8.06.2022

Arena Główna

na eventim.pl | zakupione bilety zachowują ważność na nową datę