Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że 27. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zostanie rozegrany w dniach 26-28 sierpnia 2021 roku w Arenie Gliwice!

Tegoroczny Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, po wielu latach zmienia swoją lokalizację. 27. edycja KINDER Joy of moving zawita do nowego miasta i będą nim Gliwice w województwie śląskim. Zawody odbędą się w dniach 26-28 sierpnia 2021. Wezmą w nich udział finaliści tegorocznych rozgrywek KINDER Joy of moving w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców, łącznie 892 młodych adeptów siatkówki z całej Polski.

27. edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving będzie już kolejną, którą Polski Związek Piłki Siatkowej i Ferrero Polska Commercial współorganizuje ze Śląskim Związkiem Piłki Siatkowej. Funkcję dyrektora zawodów, tego największego turnieju minisiatkówki w Gliwicach pełnić będzie Sebastian Michalak.

Harmonogram 27. Edycji Wielkiego Finału KINDER Joy of moving 2021

25 sierpnia – Weryfikacja drużyn

26-28 sierpnia – Rozgrywanie meczów zgodnie z ustalonym harmonogramem

29 sierpnia – Dodatkowy dzień atrakcji

INFORMACJE

26-29.08.2021

Arena Główna

wstęp darmowy