Wielki Finał 28. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving ponownie w Arenie Gliwice!

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w naszym kraju, ale i serce programu KINDER Joy of moving. Rozgrywki mają na celu popularyzację minisiatkówki, szeroko pojętej aktywności fizycznej oraz zasad fair play wśród dzieci i młodzieży.

We wszystkich szesnastu województwach naszego kraju od września toczą się rozgrywki minisiatkówki w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Rozgrywki regionalne podzielone są na etapy: Turnieje Miejskie, Eliminacje Wojewódzkie oraz Finały Wojewódzkie.  Do Wielkiego Finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii – dziewcząt oraz chłopców, łącznie blisko tysiąc młodych adeptów siatkówki z całej Polski, którzy w lipcu staną przed szansą wywalczenia tytułu mistrza kraju w danej kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców.

Rodzinne kibicowanie

Od piątku do niedzieli (1-3.07) zapraszamy do rodzinnego kibicowania podczas XXVIII edycji Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving. Blisko 1.000 młodych siatkarzy oraz siatkarek z całej Polski zawita do Gliwic, aby w duchu fair play rozegrać setki spotkań i zdobyć wymarzony mistrzowski tytuł!

Wstęp na trybuny będzie w tych dniach wolny, a wspólne kibicowanie może być momentem, kiedy Twoje dziecko obserwując swoich rówieśników, zechce spróbować gry w minisiatkówkę.

INFORMACJE

1-3.07.2022

Arena Główna, Mała Arena

wstęp wolny