Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów wystąpi na letniej scenie Summer Areny.

Z przyczyn niezależnych od Areny Gliwice oraz zespołu happysad, koncert zaplanowany w dniu 23 lipca w ramach Summer Arena niestety nie może się odbyć. Jest nam bardzo przykro, że mamy dla Państwa taką wiadomość i jest to dla nas również sytuacja trudna, której żadna ze stron nie planowała. Koncert zostaje przełożony na 25 marca 2023 roku.
Zarówno napięty grafik Areny Gliwice, jak i kalendarz oraz intensywne plany koncertowe zespołu nie pozwoliły nam na znalezienie daty do końca tego roku. Pewne jest to, że na koncerty zespołu Happysad warto zawsze czekać! A w marcu – proszę nam wierzyć – będzie to koncert szczególny. Za utrudnienia bardzo przepraszamy. Zakupione bilety zachowują ważność na nowy termin, jednak Ci z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w marcowym koncercie, proszeni są o dokonanie zwrotu biletów w miejscu ich zakupu.

Happysad od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów. Zespół ma na koncie ponad 1200 koncertów w całym kraju, 5 platynowych i 3 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. W zeszłym roku grupa świętowała swoje dwudziestolecie, przy okazji którego ukazała się jubileuszowa płyta „Odrzutowce i kowery”. Znalazły się na niej nigdy wcześniej niepublikowane utwory tworów oraz nowe aranżacje znanych piosenek.

INFORMACJE

25.03.2023

20:00