Gliwickie Dni Domu i Ogrodu, to okazja, by zaznajomić się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi obecnie w budownictwie, aranżacji wnętrz i ogrodów.

Niezbędnik Uczestnika – Gliwickie Dni Domu i Ogrodu

19 i 20 czerwca będzie można zapoznać się z ofertą różnych firm specjalizujących się w usługach dla domu i ogrodu. Osoby rozważające budowę, przeprowadzenie remontu i pasjonujące się ogrodnictwem, szukające inspiracji, pomysłów i projektów zdecydowanie powinny zarezerwować sobie tę datę w kalendarzu.

Targi będą składały się z dwóch paneli tematycznych:

PANEL DOM, czyli firmy z branży deweloperskiej, instalacyjnej (fotowoltaika, panele słoneczne, pompy ciepła, usługi w zakresie instalacji), okna, bramy, osłony zewnętrzne.

PANEL OGRÓD, czyli tarasy, deski kompozytowe, ogrodzenia, oraz gospodarstwa ogrodnicze, które będą miały w ofercie byliny, trawy ozdobne, rośliny wieloletnie, kwiaty ozdobne, krzewy oraz drzewka do ogrodów.

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu to również możliwość kontaktu z fachowcami i wymiany doświadczeń. Podczas targów będzie można zasięgnąć rady ekspertów w zakresie pozyskiwania energii elektrycznej, jak również skonsultować projekt ogrodu z architektami krajobrazu.

Lista wystawców:

Stoiska udostępnione będą w sobotę od godziny 9.00 do 16.00. 

Miasto Gliwice Zaprasza

INFORMACJE

19-20.06.2021

tereny zewnętrzne Areny Gliwice (od strony Parku Chrobrego)

wstęp wolny