Zaplanuj zimę w Arenie Gliwice!

„Zimowe piątki w Arenie” czyli Giełda Zimowa to nasza nowa propozycja, skierowana przede wszystkim do miłośników białego szaleństwa. Jeśli planujecie w najbliższych miesiącach wypad na narty, bądźcie naszymi gośćmi w piątek, 10 stycznia. Wstęp bezpłatny!

Takiego wydarzenia dla wielbicieli szusowania po stokach jeszcze w Arenie Gliwice nie było. W piątek, 13 grudnia, będzie tu można zaopatrzyć się w sprzęt związany z każdą aktywnością sportową, którą planujecie tej zimy.

Liczymy, że „piątek trzynastego” dla okaże się szczęśliwy dla wielu naszych gości, a to dlatego, że podczas imprezy zaopatrzyć będzie się można w nowy, ale też używany sprzęt narciarski w niezwykle atrakcyjnych cenach.

To będzie pierwszy z „Zimowych piątków w Arenie Gliwice”, podczas którego wybierać można będzie nie tylko w sprzęcie sportowym, ale też akcesoriach – goglach, kaskach, okularach czy rękawicach. Często w bardziej przystępnych cenach niż tych, oferowanych przez duże sklepy specjalistyczne.

W Arenie Gliwice pojawią się również przedstawiciele serwisów narciarskich – z pewnością doradzą przy wyborze. Osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem, skorzystają z kolei z rad szkółek narciarskich.

Zapraszamy do holu C Areny Gliwice od godz. 12.00 do godz. 20.00

 

10.01.2020

12.00 - 20.00

Hol C

wstęp bezpłatny