FREESTYLE HEROES – EXTREME & MOTO SHOW

Loty na 25 metrów w powietrzu, na wysokości 3-go piętra, podwójne salta, salta w tył quadem czy buggy to dla naszych zawodników „chleb powszedni”. W 7 widowiskowych dyscyplinach zaprezentuje się ich aż trzydziestu trzech. Najlepsi, specjalnie wyselekcjonowani zawodnicy z Polski i Europy, dla których takie imprezy to miejsce do przełamywania wszelkich barier. O czym mowa?

O najnowszym projekcie twórcy legendarnego festiwalu sportów ekstremalnych BALTIC GAMES oraz Freestyle Family, czyli ekipy odpowiedzialnej za dziesiątki pokazów FMX w Polsce, Europie oraz na Bliskim Wschodzie – FREESTYLE HEROES – Extreme & Moto Show, czyli mega spektakl sportów akcji jakiego jeszcze w Polsce nie było!!!

Po 3 latach przygotowań zapraszamy  na show, które odbędzie się 23 marca 2019 roku w Arena Gliwice.

Bilety już w sprzedaży – KUP BILET!

Projekt został oparty na oryginalnej formule dwóch ekip walczących ze sobą na ewolucje i triki – Young Freeks vs Old School Rockers, czyli odwieczna walka młodych wilków ze startymi wyjadaczami. Kto wygra tą bitwę? 23 marca zdecydujecie WY, widzowie, bo dobrze wiemy, że chcecie mieć głos i macie do tego prawo!

FREESTYLE HEROES to:

33 światowej klasy zawodników w tym zdobywcy medali na Xgames

3 dyscypliny MOTO (8 x FMX, 2 x QUADS, 1 x BUGGY)

4 dyscypliny EXTREME (8 x MTB, 8 x BMX, 3 x INLINE, 3 x SCOOTER)

3 wielkie lądowania

FireShow – Psycho Dolls

Efekty sceniczne – Viva- System

Po 20 latach w branży extreme, dobrze wiemy co lubicie. Tym razem idziemy o 3 kroki dalej. Arena zmagań będzie miała prawie 3000m2, a konstrukcje, które w niej staną, wielkość jakiej jeszcze nigdy dotychczas nie spotkano. Niespotykana dotychczas w naszym kraju dynamika widowiska oparta zostanie na 3 wielkich lądowaniach , które umożliwią potrójne skoki synchroniczne! Dodając do tego profesjonalną pirotechnikę oraz grę świateł jak u gwiazd muzyki EDM, możemy zagwarantować masę niezapomnianych wrażeń, które na cały rok pozostaną w Waszej pamięci, aż do momentu kolejnej edycji FREESTYLE HEROES!

PIT PARTY – udział w imprezie PIT PARTY jest możliwy tylko z zakupem biletu na imprezę FREESTYLE HEROES – EXTREME & MOTO SHOW w dowolnej kategorii cenowej!

Bilety VIP – zawierają catering oraz wygodne fotele!

GOLD: 300 zł – oddzielne wejście ze zwiedzaniem, pit party, strefy zawodników i areny zmagań
SILVER: 250 zł – oddzielne wejście , bez zwiedzania

FREESTYLE HEROES – Extreme & Moto Show Gliwice – 23.03.2019, Arena Gliwice. Bądźcie z nami!