Finał Polskiej Ligi Esportowej

Finały sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej w Arenie Gliwice!

Już 14 oraz 15 grudnia będziemy mieli okazję przyglądać się zmaganiom jednych z najlepszych esportowych zespołów w Polsce. To właśnie muy będziemy gospodarzem finałów jesiennego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

To inauguracyjne zawody sportów elektronicznych o takiej skali na tym obiekcie.

W finałach będziemy mieli okazję obserwować zmagania zespołów w dwóch tytułach: Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. W Arenie zobaczymy jedne z najlepszych drużyn w Polsce.
W pierwszy dzień odbędzie się Counter-Strike: Global Offensive – impreza będzie miała charakter zamknięty. Całość rozgrywek będzie można zobaczyć na wizji z pełną profesjonalną oprawą komentatorską. Piątkowe zmagania mają na celu wyłonienie drugiego finalisty dywizji CS:GO, który dzień później podejmie walkę o tytuł najlepszej drużyny Polskiej Ligi Esportowej.

Drugi dzień to czas finałów w oba tytuły z udziałem publiczności. Naprzeciw siebie staną najlepsze drużyny Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Bilety na sobotnie finały będą dostępne pod adresem: www.biletin.pl

Dodatkowo, na imprezie będzie można spotkać najbardziej rozpoznawalne twarze polskiego esportu: Piotra “Izaka” Skowyrskiego czy Damiana “Nervariena” Ziaję! Niespodzianką będzie również esportowy showmatch, o którym więcej dowiemy się w najbliższym czasie.