Ferie zimowe w Arenie Gliwice

Ferie zimowe w Naszej Arenie

“Ferie zimowe w Naszej Arenie” to dwa tygodnie pełne wyjątkowych atrakcji dla każdego mieszkańca Gliwic. Czy jesteś gotowy na 14 dni pełnych energii?

To właśnie z nami poczujesz się wolny niczym himalaista pokonując ściankę wspinaczkową a wspólnie z przyjaciółmi będziesz mógł rozgrzać rolki do czerwoności na specjalnie przygotowanym torze. A gdy ruchu będzie Ci jeszcze mało… weźmiesz udział w otwartym treningu judo, poznasz tajniki gry w futsal lub poćwiczysz wsady do kosza. Wszystko to pod okiem profesjonalnych instruktorów!

Ferie zimowe to jedno z pierwszych wydarzeń w ramach autorskiego projektu jakim jest Nasza Arena. Wychodząc na przeciw Twoim codziennym potrzebom aktywności, realizowania swojego hobby i spędzania czasu w najlepszy, możliwy sposób – przygotowaliśmy dla Ciebie całą moc atrakcji. Stawiamy na ruch, aktywność i integrację. Nie zapominamy także o edukacji i łączeniu tego co przyjemne z pożytecznym.

Zapytasz: „dla kogo?” Odpowiadamy: „dla każdego, kto tylko chce w miłej atmosferze spędzić swój wolny czas. W ferie zimowe stawiamy na aktywność sportową, na ruch w bezpiecznej przestrzeni nie tylko dla dorosłych.

sprawdź PROGRAM i WSTĘP na atrakcje