Ferie zimowe w Naszej Arenie to dwa tygodnie pełne wyjątkowych atrakcji dla każdego mieszkańca Gliwic.

Czy jesteś gotowy na 14 dni pełnych energii?

To właśnie z nami poczujesz się wolny niczym himalaista pokonując ścianę wspinaczkową czy wspólnie z przyjaciółmi będziesz mógł rozgrzać rolki do czerwoności na specjalnie przygotowanym torze. A gdy ruchu będzie Ci jeszcze mało… weźmiesz udział w otwartym treningu judo, poznasz tajniki gry w futsal lub poćwiczysz wsady do kosza. Wszystko to pod okiem profesjonalnych instruktorów!

Ferie zimowe w ramach autorskiego projektu jakim jest Nasza Arena, to jak zawsze ukłon w stronę mieszkańców naszego regionu – bez żadnych podziałów – chcemy aby każdy bawił się świetnie i czuł jak u siebie. Stawiamy na ruch, aktywność i integrację. Nie zapominamy także o edukacji i łączeniu tego co przyjemne z pożytecznym.

Zapytasz: „dla kogo?” Odpowiadamy: „dla każdego, kto tylko chce w miłej atmosferze spędzić swój wolny czas. W ferie zimowe stawiamy na aktywność sportową, na ruch w bezpiecznej przestrzeni nie tylko dla dorosłych.

Na czas trwania ferii, nasza ściana wspinaczkowa Chwyciarnia przygotowała dla Was promocję!

Od poniedziałku do piątku, 13-17.01 oraz 20-24.01, w godzinach 9.00-12.00 wejście dla dzieci 5 zł/h!

FERIE W ARENIE GLIWICE

Program Ferie w Naszej Arenie 2020

UWAGA! W otwartych treningach mogą uczestniczyć dzieci i młodzież szkolna, które będą posiadać podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego zgodę na uczestnictwo w zajęciach jeśli uczestnik ukończył 10 lat. Dzieci poniżej 10 roku życia muszą przebywać pod opieką rodzica/opiekuna prawnego.

Dzieci do lat 13 oraz grupy zorganizowane dzieci i młodzieży, mogą przebywać na Rolkowisku jedynie pod opieką osób pełnoletnich. Dzieci muszą być wyposażone dodatkowo w kask i ochraniacze. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z obiektu pod nadzorem opiekunów prawnych lub samodzielnie, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody swoich opiekunów prawnych.

Wejsciem na rolkowisko jest wejście B. Bilety na rolkowisko można zakupić w kasie biletowej przy wejściu B w godzinach otwarcia rolkowiska. 

REGULAMIN

Warunkiem korzystania z oferty jest zapoznanie się z regulaminem Ferie w Naszej Arenie 2020, który będzie dostępny w miejscu odbywania się zajęć oraz wszelkimi innymi regulaminami wskazanymi w treści poniżej.

 

Regulamin Ferie w Naszej Arenie 2020 – Mała Arena

Regulamin Rolkowiska 2020 Ferie w Naszej Arenie

Regulamin wypożyczalni Rolkowiska Ferie w Naszej Arenie 2020

Oświadczenie – dziecko powyżej 10 roku życia ( Mała Arena )

OŚWIADCZENIE OPIEKUNA GRUPY – (Mała Arena)

Oświadczenie – dziecko powyżej 13 roku życia (Rolkowisko)

ROLKOWISKO – OŚWIADCZENIE OPIEKUNA GRUPY (Rolkowisko)

13-26.01

Mała Arena / Duża Arena / Chwyciarnia / Hol C

Rolkowisko: dzieci 5 zł, dorośli 10 zł (wejście całodzienne), wejście boczne "B" (od ulicy Akademickiej)

Owarte treningi: zajęcia bezpłatne, zapisy nie obowiązują, wejście "C"

Ściana wspinaczkowa Chwyciarnia: 5zł/h dzieci (pn-pt 9-12.00), dorośli wg cennika; przy wejściu "C"