Zapraszamy w niedzielne (przed) południe na spotkanie ze sceną teatralną w Arenie Gliwice. Do uczestnictwa zachęcamy nie tylko dzieci ale i całe rodziny!

Część 1 – kabaretowe widowisko dla dzieci – Cyrk Partolini – godz. 11.00

Cyrk Partolini to jedyne w Polsce ( i zapewne na świecie) widowisko kabaretowe dla dzieci.

Całe przedstawienie pełne jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przez ponad godzinę, młody widz zapozna się nie tylko ze sztuka sceniczną ale i doświadczy pełnowartościowej zabawy, połączonej z interaktywnymi zabawami. Nie zapominamy także o tym, co najważniejsze: o nauce przez zabawę.

Dzieci staną przed wielkim wyzwaniem jakim jest np.  utrzymanie higieny zębów czy współpraca w zespole. Wszystko po to, by pokonać wielką bakterię, która tylko czyha na wielki kąsek słodkości.

Cyrk Partolini jest nie tylko jedyny w swoim rodzaju ale także i… magiczny. Poznacie prawdziwego magika, który dzięki prawdziwej magii “spróbuje” zaczarować swój kapelusz, a co z niego wyjdzie? Tego nie wie nikt.

Czy będą także tresowane zwierzęta? Oczywiście, że tak! Co to byłby za cyrk, bez wspaniałego tańca trzech skocznych małpek. Mało? Proszę bardzo! Na własne oczy zobaczycie profesjonalny, przygotowany przez największych (choć nie najlepszych 🙂 ) choreografów w kraju – taniec flamingów w stylu disco.

Rodzina Partolini przygotowała dla Was, ponad godzinę wspaniałej zabawy! Tutaj nie jest jak w normalnym cyrku. Tutaj nie wszystko się może udać. Tylko w Cyrku Partolini takie rzeczy są możliwe!

 <godz. 12.00 – 12.30 – przerwa>

Część 2  – koncert „Muzyczna Karuzela” – godz. 12.30

W drugiej części na  familijnej scenie teatralnej zaprezentuje się sekcja wokalna Studia Aktorskiego Teatru Wit-Wit,  pod kierownictwem Alicji Witomskiej, wokalistki na codzień współpracującej z Teatrem Nowym w Zabrzu i Teatrem Wit-Wit, studentki trzeciego roku wokalistyki jazzowej katowickiej Akademii Muzycznej.

W „Muzycznej Karuzeli „ najmłodsi zaprezentują repertuar z bajek disneya a starsza część grupy wykona również musicalowe hity. Usłyszymy piosenki  m.in. z Małej Syrenki, Pocahontas, Anastazji a także z musicalu „Mamma Mia” czy Chicago.  Studio Aktorskie Teatru Wit-Wit działa w Gliwicach od 16 lat, z powodzeniem edukując kolejne pokolenia młodych

Serdecznie zapraszamy!

– – – – – – – – – – – –

Bilety dostępne w kasie (przy bocznym wejściu C) TYLKO przed spektaklem.

– – – – – – – – – – – –

 

—  —  —  —  —

wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Nasza Arena

5 maja (niedziela)

bilety w cenie 5 zł i 10 zł

godz. 11:00

Hol C