Przed nami największe sportowo-rozrywkowe wydarzenie w Polsce. Gwiazdy sportu, YouTube’a, Instagrama, Twitcha i Tik-Toka zawalczą na jednej gali.

FAME 11 „FIGHT CLUB”

Main event: Borys „The Tasmanian Devil” Mańkowski vs Norman „Stormin” Parke (street fight dirty boxing / 15 minut bez rund / rękawice do MMA)

Co-main event: Sylwester Wardęga vs Wojciech „OjWojtek” Przeździecki

Piotr „Popo” Węgrzyn vs Mikołaj „Mixer” Magdziarz

Michał „Boxdel” Baron vs Maksym „Maksymalnie” Ziółkowski

Norbert „Smolasty” Smoliński vs Piotr „MiłyPan” Kołaczyński

Filip „Filipek” Marcinek vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

Marcin Malczyński vs Arkadiusz Tańcula

Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Patrycja Wieja

Krystian „Krycha” Wilczak vs Aleksandr „Sasha” Muzheiko

Piotr „Szeli” Szeliga vs Krzyszof „Fericze” Ferenc

Z biletem VIP otrzymujecie dostęp do cateringu i strefy VIP, w której spotkacie swoich ulubionych influencerów. Z opaską VIP-owską będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowym After Party, na którym będziecie razem z zawodnikami, gwiazdami YouTube’a, Instagrama i Tik Toka.

Przygotowaliśmy dla Was również ofertę premium: FAME MMA- LOŻE PREMIUM

Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po zakupie biletu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren konferencji dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

INFORMACJE

2.10.2021

Arena Główna

20:00

na KupBilecik.pl