Nasz transowy kierunek #DreamstateEurope powraca 15 kwietnia 2023 roku!

Najważniejsze informacje dla uczestników – kliknij TUTAJ

Płatność w kioskach gastronomicznych i strefie barowej będzie możliwa jedynie przy pomocy opasek koncertowych. Każdy uczestnik otrzyma opaskę przy wejściu na teren imprezy. Opaski będzie można doładować w punktach znajdujących się  w holu A, holu C, strefie baru przy płycie i restauracji Premium lub przez zeskanowanie kodu QR, który będzie wyeksponowany na oznakowaniu w przestrzeni otoku Areny Głównej. Punkty naliczane będą według zasady 1 zł = 1 punkt. Regulamin opasek będzie dostępny w punktach ich doładowań.

Już 15 kwietnia 2023 roku zapraszamy do Areny Gliwice na długo wyczekiwana kolejna edycje Dreamstate Europe 2023! Będzie to trzecia w historii edycja prestiżowej amerykańskiej marki, która odbędzie się w Europie! Agencja TME, Arena Gliwice oraz amerykańska agencja Insomniac Events mają zaszczyt zaprosić fanów muzyki trance nie tylko z Europy, ale i całego świata na wyjątkowe show, które z pewnością, po raz kolejny przejdzie do historii swoim rozmachem i klimatem.

Odsłony w 2019 oraz w 2022 roku zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów muzyki elektronicznej i mówiąc o trzeciej edycji Dreamstate, śmiało można przyjąć, że to marka, która definiuje świat trance w Polsce. Największe gwiazdy gatunku oraz wyjątkowa oprawa sprawiają, że Dreamstate jest jednym z najbardziej cenionych i pożądanych eventów. 15 kwietnia po raz kolejny Arena Gliwice będzie gościła specjalne audiowizualne show – kombinację świateł, laserów i nagłośnienia.

INFORMACJE

15.04.2023

Arena Główna

w dniu imprezy wyłącznie na abilet.pl

Przedsprzedaż online parkingów została zakończona. Prowadzona będzie sprzedaż na miejscu.