KUP BILET

Po premierze oraz spektakularnym sukcesie Dreamstate Europe 2019 czas na napisanie nowego rozdziału tej fantastycznej historii!

W związku z sytuacją epidemiologiczną, koncert odbędzie się 23.04.2022. Wszystkie bilety zachowują ważność. Zwrot biletów jest możliwy w miejscu ich zakupu.

Dreamstate Europe to produkcja ze wspaniałym line-up’em, która nie ma żadnych granic! W Arenie odbędzie się wydarzenie, które przeniesie Was w całkowicie inny wymiar!

Zapraszamy Was już teraz na niesamowitą przygodę, której gwarancją jest wielkiego rozmachu show, najlepsi światowi artyści i niebanalne pomysły!

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 właśnie w Gliwicach. Oczekiwania były wielkie, ale w pełni im sprostaliśmy.

Line-up, który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli!

Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii na świecie!

Organizatorem koncertu jest TME.

INFORMACJE

23.04.2022

Arena Główna

na stronie Dreamstate