Po premierze oraz spektakularnym sukcesie Dreamstate Europe 2019 czas na napisanie nowego rozdziału tej fantastycznej historii!

Dreamstate Europe to produkcja ze wspaniałym line-up’em, która nie ma żadnych granic! W Arenie odbędzie się wydarzenie, które przeniesie Was w całkowicie inny wymiar!

Zapraszamy Was już teraz na niesamowitą przygodę, której gwarancją jest wielkiego rozmachu show, najlepsi światowi artyści i niebanalne pomysły!

Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 właśnie w Gliwicach. Oczekiwania były wielkie, ale w pełni im sprostaliśmy.

Line-up, który składał się z 18 światowej klasy artystów oraz niesamowity spektakl świetlny sprawiły, że fani jednogłośnie okrzyknęli Dreamstate Europe 2019 czymś wyjątkowym, czego nigdy wcześniej w Polsce nie doświadczyli!

Podziękowania i gratulacje, płynące z całego świata zmotywowały nas do jeszcze większych starań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy wysoko, ale wiemy, że nadszedł czas na napisanie nowego rozdziału na kartach trance’owej historii na świecie!

Organizatorem koncertu jest TME.

INFORMACJE

Nowa data festiwalu: 10.04.2021

Bilety zachowują ważność na event o nowej dacie.