Poznajcie naszych instruktorów i przekonajcie się, jaki styl tańca najbardziej Wam odpowiada!

W dniach 7-10 zapraszamy na dni otwarte dla dzieci i młodzieży. Będziecie mieli szansę, skorzystać ze wszystkich zajęć w grafiku. Do wyboru między innymi balet, tańczące brzdące, hip hop, cheerleading, akrobatyka, taniec towarzyski i wiele innych.

PEŁNA OFERTA:

Maluchy (3-6 lat )

Zajęcia pomogą wprowadzić dzieci w magiczny świat tańca. Ich głównym celem jest nauka podstawowych kroków tanecznych połączona z wszechstronnym i harmonijnym rozwojem dzieci w tym kierunku. Wyrabiają w dzieciach rytmikę i pamięć ruchową już od najmłodszych lat, dzięki czemu łatwiej im będzie w przyszłości kontynuować karierę taneczną.
Do wyboru: Tańczące Brzdące, Balet, Hip-hop kids, Gimnastyka, Mini CheerleaderkiDzieci, Juniorzy, Młodzież

Poprzez umiejętne i kreatywne dostosowane do wieku oraz poziomu zaawansowania , nasze zajęcia wspierają rozwój dzieci oraz młodzieży . Wszystkie działania oparte są o twórcze treningi które pozytywnie wpływają nie tylko na rozwój fizyczny ale i artystyczny. Nasi podopieczni pod czujnym okiem instruktorów przygotowywani są w ten sposób do wielu występów, pokazów oraz zawodów. Zajęcia w naszym studio to nie tylko sport, pasja, rozwój oraz dobra zabawa, ale także możliwość zaistnienia medialnego. Do wyboru: Jazz, Taniec Współczesny, Hip-Hop, Balet, Akrobatyka, Akrobatyka ze wstążką, Dance hall, Taniec towarzyski, New Age, Cheerleading
Dorośli
W naszym studio posiadamy równie bogatą ofertę zajęć dla osób dojrzałych. Dzięki profesjonalnej kadrze i domowej atmosferze z pewnością zajęcia przypadną Państwu do gustu i z żalem będą Państwo opuszczać nasze sale po treningach. Oferta skierowana jest do osób preferujących aktywność w parze, solo jak i dla tych szukających drugiej połówki.
Do wyboru: Taniec towarzyski, Salsa, Bachata, Taniec użytkowy, Taniec dla singli, Rock & Roll, Solo, Zumba, Joga, Dance Hall, Be a Woman, Taniec dla singli, Jazz, Hip hop, High heels, Latino Solo

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy – kliknij TUTAJ, by przejść do formularza.

Przyjdź i przekonaj się jakie nowe możliwości oraz benefity dla klientów przygotowaliśmy na nadchodzący sezon!

INFORMACJE

7-10.08.2020