ZAREZERWUJ MIEJSCE

Razem z Silesia Events zapraszamy na retrokryminalną grę miejską w duchu powieści królowej kryminału, Agathy Christie.

Na czas gry uczestnicy przeniosą się w przeszłość do lat 20-tych i 30-tych XX wieku i zamienią w asystentów słynnej międzywojennej detektyw Gliwickiej. Zadaniem graczy będzie rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa, do którego doszło w Gliwicach. Kto za tym stoi? Jak do tego doszło? Na te i inne pytania będą musiały odpowiedzieć drużyny analizując otrzymane akta sprawy i rozmawiając ze świadkami i podejrzanymi, w których wcielą się aktorzy. Na przeprowadzenie śledztwa drużyny będą miały 2,5 godziny.

Ze względu na tematykę gra jest przeznaczona dla starszej młodzieży oraz dorosłych.

Jak wziąć udział?

Gra odbędzie się w turach, by zapewnić uczestnikom komfortowe warunki udziału w zabawie. W każdej turze może wystartować maksymalnie 50 osób, w drużynach od 2 do 4 osób, gdzie co najmniej 1 osoba jest pełnoletnia.

Pierwsza tura drużyn wystartuje o 18.00, a kolejne o 18.20, 18.40 i 19.00. Na przeprowadzenie śledztwa drużyny będą miały 2,5 godziny od godziny startu. Ostatnia tura drużyn zakończy grę o 21.30, a o 21.45 przedstawimy rozwiązanie zagadki. W oczekiwaniu na wyniki drużyny będą mogły odpocząć przy dobrej muzyce i pysznym jedzeniu w letniej strefie Summer Areny.

Zapisy trwają stronie www.detektywnatropie.pl i potrwają do wyczerpania 200 miejsc w grze.

Partnerami wydarzeń odbywających się w ramach Summer Areny są PEC, Remondis, KSSE i Factory Outlet.

INFORMACJE

2.07.2022

Summer Arena

wstęp wolny