Daria Zawiałow to charyzma, talent i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej.

Komunikat organizatora koncertu:

Szanowni Państwo
Wprawdzie rząd zluzował obostrzenia i kultura została czasowo odmrożona w terminie 12-28 lutego ale niestety nie wiemy jaka sytuacja będzie w marcu i kwietniu dlatego zdecydowaliśmy o przeniesieniu koncertu Darii Zawiałow z 17 kwietnia 2021r. na nowy termin 22 października 2021r. który jak mocno wierzymy będzie już bardziej pewnym i bezpiecznym terminem.
Miejsce i godzina koncertu pozostaje bez zmian. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność. Osoby, które do tej pory zdążyły już zakupić bilet za pośrednictwem biletyna.pl
zostaną przez nią poinformowani o nowym terminie.
Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia!
Duży Ścisk ❤

____________________________________________

Autorka tekstów oraz kompozytorka. Utwory Darii są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń.
Na urodzinach zagościmy „Ostatni raz w Helsinkach”. Trasą żegnamy się z przełomowym albumem Helsinki w wydaniu koncertowym, który w styczniu 2020r. pokrył się Platyną!
Na pożegnanie trasy, już 2 października ukaże się w sklepach Reedycja Helsinek (do kupienia również na koncercie) z utworami wcześniej niepublikowanymi! Płyta została wzbogacona m.in o dwie zupełnie nowe piosenki: Nie mamy czasu i Mania.
Prócz tego nowe wersje Saloników (wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz Szarówki (z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza).

To nie koniec niespodzianek, na reedycji znajdziemy jeszcze pełnowymiarową wersję hot16challenge (Daj no) i współpracę z Ralphem Kamińskim i schafterem, czyli Czy Ty słyszysz mnie?

INFORMACJE

22.10.2021