Zapraszamy na 1 edycję DANCEHALL FUSION! Czekają na Was classy z 3 instruktorami, którzy przekażą Wam taneczną wiedzę i super vibe!

Zajęcia mają poziom open, więc osoby, które jeszcze nie zaczęły swojej przygody z tańcem też są mile widziane!

Harmonogram:

13:00 – 14:30 – MONIKA (dancehall female)

14:30 – 16:00 – MATI (dancehall smooth)

16:10 – 17:40 – AGATA (dancehall vibez)

Instruktorzy:

Monika Twaróg

Przygodę z dancehallem rozpoczęła w 2016r. Szkoliła się u różnych instruktorów, by wyciągnąć jak najwięcej wiedzy. Zafascynowana kulturą Jamajską brała udział w wielu eventach i warsztatach z prestiżowymi instruktorami z Polski, jak i z zagranicy min. na takich wydarzeniach jak Wicked Dance Events, Dancehall Challenge, Wild Workshops, Reggeaton vs. Dancehall i wielu innych. Miała też okazje skorzystać z kilku zajęć street raggi, dancehallu i afro fusion u boku tancerzy z paryskiej szkoły MRG. Swoje zajęcia prowadzi od 2019r. Obecnie uczy tańca w dwóch szkołach. Stawia na swój rozwój i nie oszczędza na dalszym szkoleniu się.

Mati Nowak

Mateusz to organizator jednych z największych eventów dancehallowych w Polsce, organizowanych pod hasłem WICKED. W 2010 zdobył, a w 2015 i 2016 roku obronił tytuł Dancehall King (DNA Toruń). To reprezentant Monsta Unit i Hold On Nuh – jednych z najbardziej znanych i utytułowanych ekip dancehallowych w Polsce, a od ponad roku również jamajskiej ekipy Sopreme Blazzaz. Mateusz jest organizatorem, sędzią, instruktorem, uczestnikiem, zwycięzcą wielu krajowych i międzynarodowych eventów, contestów, warsztatów i campów. Od wielu lat nieustannie szkoli się pod okiem najlepszych tancerzy z całego świata (Jamajki, Stanów Zjednoczonych, Europy, Polski). Taniec to jego życie. Każdy dzień poświęca na szkolenie siebie lub innych, szukanie, poznawanie i doświadczanie wciąż czegoś nowego w tańcu, jego historii, kulturze, środowisku.

Agata Ligas

Agata to młoda tancerka i choreograf z Wrocławia. Rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w 2012 roku. Przez lata szkoliła się z zakresu tańca hip-hop dance, new age (choreografia), afro, house itd. Z dancehallem spotkała się w 2015 roku. Od tamtej pory stał się on miłością jej życia. Agatę pochłonęła jamajska kultura i tamtejszy taniec. 4-krotnie udała się na Jamajkę, by szkolić się u źródła i zrozumieć tamtejsze obyczaje. Na swoich zajęciach stawia na dobry vibe i community. Zawsze stara się odwzorować to „jak jest na Jamajce”. Na codzień studentka turystyki i rekreacji na wrocławskim AWF-ie. Trenerka wielu ekip tanecznych, które mają na swoim koncie nie jedne osiągnięcia. Zwyciężczyni bitw tanecznych na zawodach Dancehall International Polska, SDK Polska, Mash up di place czy Dancehall or Die.

INFORMACJE

27.11.2022

13:00-17:40

DANCE Arena Gliwice

na Eventim.pl