Początek roku to idealny moment, aby spróbować czegoś nowego. Okazją do tego będzie Ocun Testing Tour. Kolejna edycja największego w Polsce testu butów wspinaczkowych.

6 lutego 2019 (środa) jako pierwsi w regionie, mamy przyjemność zaprosić fanów wspinaczki i nie tylko! do uczestnictwa w cyklicznym wydarzeniu Ocun Testing Tour 2019 – największego testu butów wspinaczkowych w Polsce.

Ocun Testing Tour co roku przyciąga szerokie grono miłośników wspinaczki. Nie inaczej powinno być i tym razem. Powód jest oczywisty – testy organizowane przez markę Ocun są niepowtarzalną okazją, by dokładnie przymierzyć oraz sprawdzić, jak spisują się na ściance modele butów wspinaczkowych z oferty czeskiego producenta.

Podczas OTT nie może też zabraknąć nowinek technologicznych. Tym razem fani wspinaczki będą mogli przetestować w warunkach “bojowych” absolutnej nowości – butów Ocun Jett QC!

 

Ważny (szczególnie w przypadku mniej doświadczonych adeptów wspinaczki) jest fakt, że uczestnicy OTT mogą liczyć na profesjonalne wsparcie specjalistów Ocun. Organizatorzy eventu – jak co roku –  służyć będą radą oraz pomocą przy wyborze optymalnego modelu butów, ale też zapytają wspinaczy o opinie na temat testowanych modeli. Zdanie uczestników cyklu jest istotnym czynnikiem, który pomaga inżynierom Ocun określić przyszłe kierunki rozwoju i jeszcze lepiej dopasować nowe produkty do potrzeb łojantów.

Ale mierzenie, testowanie, porównywanie i dzielenie się spostrzeżeniami to nie wszystko! OTT jak zawsze jest doskonałym pretekstem, by wyrwać się z domu i spędzić czas w gronie osób, które podzielają wspinaczkową pasję. Dobra zabawa gwarantowana!

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u

chcesz wiedzieć więcej o Chwyciarni w naszej arenie ? kliknij tutaj

facebook.com/Chwyciarnia

biuro@chwyciarnia.pl

+48 32 444 26 52