„Bitwy The Voice of Poland” na scenie Areny Gliwice!

Już 24 listopada w Arenie Gliwice wystąpią na jednej scenie młodzi wokaliści z Programu „The Voice Kids” oraz artyści znani z „The Voice of Poland”. Uczestnicy jednego z najpopularniejszych show zmierzą się w wielkiej muzycznej bitwie. Pojawią się także gwiazdy, które rozpoczynały swoją karierę w programie „The Voice of Poland”. Dziś są gwiazdami polskiej sceny muzycznej.
W poprzednim koncercie „Bitwy The Voice of Poland w Kołobrzegu” udział wzięli Rafał Brzozowski, Sarsa oraz Edyta Górniak.

Kogo możemy spodziewać się podczas listopadowego koncertu w Gliwicach?
Artystów ujawnimy stopniowo, ale nie zabraknie zarówno hitów, jak i gwiazd! Bądźcie na bieżąco i monitorujcie informacje.
Koncert w Arenie Gliwice jest pierwszym, który odbywa się w obiekcie widowiskowo-sportowym. Poprzednie, jak wspomniany Kołobrzeg, był imprezą plenerową. Tym razem „Bitwy” odbędą się na „ringu” Areny Gliwice! Miasto Gliwice zaprasza do wspólnej zabawy.

Bilety do nabycia na eBilet.pl

W sprzedaży dostępne pakiety rodzinne 3+1! Wejście z biletem rodzinnym 3+1 wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły w tym samym momencie.

24.11.2018

18:00