W Dzień Pluszowego Misia zapraszamy widzów małych (i tych dużych też!) na spektakl online, pierwszy z kilku w ramach Baśniowej Szkoły Teatru, realizowanej przez fundację W to mi graj.

Co, kiedy i gdzie?

Prawdopodobnie nie damy rady w tym roku spotkać się już osobiście na warsztatach cyrkowych, aktorskich i tanecznych, ale nic straconego!

Życie teatralne toczy się nie tylko w budynkach teatrów, ale także w przestrzeni lokalnej, a nawet wirtualnej.

25 listopada będzie można zobaczyć spektakl w swoim domu! „Fintikluszki – Folkowe Okruszki” to przedstawienie familijne Teatru Małe Mi.

Kim albo czym są Fintikluszki? „Fintikluszki” w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu „drobiazgi”.

Co się stanie?

Poznamy zabawne, wzruszające bajki i przyśpiewki, zebrane w Muzycznym Kramie z Opowieściami, wskrzeszają świat Wielkoludów i Domowych Skrzatów. Historie wydobyte z kufra pamięci przekazane przy pomocy teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych i piosenek.

Dlaczego warto?

  1. Zabawy, ćwiczenia, czy zadania teatralne, ale także cyrkowe, taneczne i rytmiczne wywierają duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrzają zmysł obserwacji oraz rozładowują nagromadzone emocje.
  2. Są jednym z efektywnych środków wychowania wszechstronnego, dają możliwość poczucia wspólnego działania w tych czasach dotkniętych izolacją.
  3. A w przypadku Baśniowej Szkoły Teatru za przeprowadzenie zajęć odpowiedzialny będzie zespół młodych oraz doświadczonych, charyzmatycznych i profesjonalnych instruktorów, animatorów i aktorów, który zdobył uznanie w naszym regionie i gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalną atmosferę.

Zaproś teatr do swojego domu!

Miasto Gliwice zaprasza!

_____________________

Baśniowa Szkoła Teatru realizowana jest przez fundację W to mi graj. Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice

INFORMACJE

25.11.2020

16.00

Wydarzenie online

Transmisja odbędzie się na Facebooku Areny Gliwice