Zapraszamy widzów małych i tych dużych też! Z okazji Mikołaja i nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia jeszcze bardziej wprawiamy świąteczny nastrój

Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczaruje wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i… duuużo Aniołów

Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat, z towarzyszeniem pastorałek i sporej ilości śmiechu, będzie magiczny świąteczny nastrój.

Szydełkowa szopka Babci Klary to kolejne przedstawienie z cyklu spektaklów online w ramach Baśniowej Szkoły Teatru, realizowanej przez fundację W to mi graj.

Dlaczego warto?

  1. Zabawy, ćwiczenia, czy zadania teatralne, ale także cyrkowe, taneczne i rytmiczne wywierają duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrzają zmysł obserwacji oraz rozładowują nagromadzone emocje.
  2. Są jednym z efektywnych środków wychowania wszechstronnego, dają możliwość poczucia wspólnego działania w tych czasach dotkniętych izolacją.
  3. A w przypadku Baśniowej Szkoły Teatru za przeprowadzenie zajęć odpowiedzialny będzie zespół młodych oraz doświadczonych, charyzmatycznych i profesjonalnych instruktorów, animatorów i aktorów, który zdobył uznanie w naszym regionie i gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalną atmosferę.

Zaproś teatr do swojego domu!

Miasto Gliwice zaprasza!

_____________________

Baśniowa Szkoła Teatru realizowana jest przez fundację W to mi graj. Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice

INFORMACJE

6.12.2020

16.00

Wydarzenie online

Transmisja odbędzie się na Facebooku Areny Gliwice