Żegnamy ferie jeszcze większą ilością dobrej zabawy!

Po dwóch tygodniach zajęć sportowych w ramach Ferii Zimowych w Arenie Gliwice 2020 (realizowanych w ramach projektu „Nasza Arena”), czas na trochę odpoczynku. Ale tylko troszeczkę, bo nigdy nie słyszeliśmy o Balu Karnawałowym (23.01) bez tańców!

Przerwa zimowa upływała pod znakiem sportowych aktywności, ale prawdziwą królową była dobra zabawa. To właśnie ona będzie motywem przewodnim balu – na dzieci i ich opiekunów czekają gry i zabawy przygotowane przez profesjonalnych animatorów i ekspertów, którzy najlepiej wiedzą jak sprawić, by było to dziecięce szaleństwo.

Wszystko oczywiście w rytmach największych dziecięcych przebojów i świetnej atmosferze.

Gdy dzieci będą szaleć w strefie zabawy, na rodziców i opiekunów czeka strefa relaksu – kącik gdzie można wypić dobrą kawę, porozmawiać, trochę odpocząć i coś przekąsić, mając na oku swoje roztańczone pociechy.

 

Nie od dziś wiadomo, że dzieci kochają przebierać się za ulubione postacie z bajek, dlatego jesteśmy bardzo ciekawi jacy bohaterowie pojawią się na balu! Wróżki, księżniczki, myszki, kotki, dalmatyńczyki, kowboje, rycerze i superbohaterowie, wszystkich Was zapraszamy!

 

 

23 stycznia (czwartek)

Wstęp: 5 zł dzieci | 10 zł dorośli

godz. 17.00-20.00

HOL C (wejście C)