Potańcówek ciąg dalszy, czyli…? Przygoda z tańcem dla „starszej młodzieży” trwa w najlepsze a okres Karnawału to idealna do tego okazja. Skoro już zaczęliście pląsać w rytmach największych przebojów to grzechem byłoby przestać.

Taniec zapewnia dużo ruchu i mnóstwo dobrej energii – wychodzi nam na to, że taniec to samo zdrowie, a ludzie zdecydowanie za mało tańczą! Dlatego w pierwszy, czwartkowy wieczór lutego zapraszamy wszystkich seniorów na Bal Karnawałowy. Kolorowe, swobodne stroje, dobry humor, genialna zabawa i… – stworzymy niesamowitą atmosferę.

Tańczyć można w każdym wieku! Wiele osób, po latach, odkrywa taniec na nowo. To świetny pomysł na wypełnienie wolnego czasu, a może nawet nowe hobby!

Nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczajnych umiejętności czy doświadczenia. Lekka muzyka, łatwo wpadająca w ucho, sprawi że nogi same poniosą Was do tańca! Zagramy dla Was przeboje z dawnych lat w wykonaniu znanych i lubianych wykonawców.

To będzie magiczna noc z mnóstwem atrakcji.

Jeśli jeszcze u nas nie byliście, nie może Was tu zabraknąć! Przyjdźcie ze znajomymi albo sami – taniec to idealny sposób na nawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni!

UWAGA! dla przebranych – wstęp bezpłatny / dla reszty świata – 5 zł

Bilety wstępu można nabyć w kasie Areny Gliwice przed wydarzeniem (przy wejściu C)

6.02.2020

17.00

wstęp wolny lub 5 zł